Pauza ve vztahu ano/ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 12:45
Pauza ve vztahu ano/ne

Ahoj,
chci se zeptat žen i mužů co zažili pauzu ve vztahu. Můj přítel se rozhodl pro pauzu aby si urovnal co ke mě cítí. Jenže já mám z té pauzy strach protože mi přijde, že to po té pauze vždy končí. Máte s tím zkušenosti kdy jste ve vztahu byli čas od sebe? Udělali si pauzu? Vrátili jste se k sobě nebo ne? Budu ráda za každou odpověď. Diky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9459 příspěvků 26.10.18 12:48

Ja treba pauzu povazuju za konec.. Uz nikdy to nebude tak zhave jako na zacatku vztahu, prijde mi to i ztrata casu s nekym, kdo si neni jisty, zda doopravdy me miluje.. :nevim:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 26.10.18 12:48

Pokud chce někdo pauzu většinou má vyhlidnuty protějšek a potřebuje si nechat zadní vrátka. Nemá smysl tlačit na pilu, pokud pauzu chce, dopřát mu ji a nevypisovat nechtit se scházet atd to je jedina šance ze se bude chtít vratit. Pokud budeš jakkoliv nalehat a snažit se o kontakt a bude vidět ze jen cekas sz napíše tak si pod sebou podrezes větev…

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 26.10.18 12:50

Mně to bývalej kdysi navrhoval a já to nepřijala. Jinak podle zkušenností z okolí to bylo spíš na škodu a nebo si ti dva potom vyříkávali, co kdy v té pauze dělal. Protože to každý chápe jinak.

Takže pokud se rozhodneš, že pauzu ano, tak je ale potřeba si opravdu říct, jaké chování si v průběhu představujete. Aby jemu třeba nevadilo, žes chodila pařit a tobě, že byl s kamarádkou na kafi.

tiny_girl
Kecalka 335 příspěvků 26.10.18 12:52

Teda to mi příjde divný 8o a jak dlouho jste spolu byli že si musí vlastně uvědomit jestli tě má rád ??

ivašot.
Kelišová 6584 příspěvků 26.10.18 12:52

Pauza se pro mě rovná konec. Z mé zkušenosti chlap navrhne pauzu jen v situaci, kdy má na obzoru jinou a neví, jestli mu to s ní vyjde.

tulipán
Závislačka 3163 příspěvků 26.10.18 13:00

Pauza je dobra tak pro nactilete a pro dospele je to spis zpusob rozchodu bez scen a se zadnimi vratky.

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 26.10.18 13:05

Taky si myslím, že pauza je většinou konec vztahu. Pokud si není jistý, asi by bylo lepší nechat ho být a jít bez něj dál.

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 5143 příspěvků 26.10.18 13:08

Nějak si neumím představit urovnávat si v hlavě, co k někomu cítím. Tak pokud někoho miluju, tak to vím,ne? A nepotřebuju nad tím přemýšlet. A na žádnou pauzu bych rozhodně nehrála. To je pro mě konec.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 26.10.18 13:08

Pauza je pro mě eufemismus pro rozchod.

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 26.10.18 13:09

Pauza ve vztahu neexistuje.Je to o neschopnosti uprimne rict - promin, nejsi TA/TEN prava/y ;) Byt tebou zvednu bradičku a prenecham ostatnim .

Kajcatko
Kecalka 235 příspěvků 4 inzeráty 26.10.18 13:14

já jsem před x lety vyhlásila pauzu, když jsem si byla v podstatě jistá, že s přítelem být nechci, ale neměla jsem tenkrát ty koule na to mu to říct naplno. Takže Tě asi nepotěším.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 13:17

Jak jako pauza? :lol: Co to je? Buď s někým jsem nebo ne. Tohle cosi je mimo mé chápání :zed:

Mikayla_m
Povídálka 34 příspěvků 26.10.18 13:19

Pauza je blbost.. a popravdě s takovým člověkem, kterej by mi řekl, že chce pauzu, aby si ujasnil co ke mně cítí, bych nebyla. :think:

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 26.10.18 13:25
@Anonymní píše:
Ahoj,
chci se zeptat žen i mužů co zažili pauzu ve vztahu. Můj přítel se rozhodl pro pauzu aby si urovnal co ke mě cítí. Jenže já mám z té pauzy strach protože mi přijde, že to po té pauze vždy končí. Máte s tím zkušenosti kdy jste ve vztahu byli čas od sebe? Udělali si pauzu? Vrátili jste se k sobě nebo ne? Budu ráda za každou odpověď. Diky

Každý je jiný. Třeba mu to opravdu pomůže urovnat si věci v sobě. Jak se říká, nic není tak horkého, jak se uvaří.
Ale suhlasím s tím, že když někdo potřebuje pauzu, většinou to značí větší problémy ve vztahu, a ikdyž se vrátí a ty problémy či nejasnosti zůstanou, většinou se to minimálně opakuje.

Musíš sama vědět, sama cítít. Já moc nevěřím, že existují vztahy, kdy jeden je naprosto spokojený a šťastný a druhý chce utíkat pryč. Většinou prostě nějaké problémy jsou a ten střet je vlastně o ochotě je řešit.

Ať to dopadne jak má, a ať jsi s výsledkem spokojená!

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >