Pauza ve vztahu = zaobalený rozchod?

9.7.15 21:05

Pauza ve vztahu = zaobaleny rozchod ?

Zdravím,
S přítelem jsme neco pres rok, vsechno bylo zalite sluncem, nehadali jsme se, ale vlastne nikdy jsme nemuseli resit nejaky kompromis jelikoz jsme nikde ani nejezdili a byli spis u nej nebo u me doma. Toto leto jsme si rekli ze by bylo fajn si nekam vyjet, jelikoz nema moc casu tak jsem si rikala OK naplanuju to. Nasla jsem apartmanek poslala mu to s nejakym programem napsal jo v pohode. Po par minutach vystartoval, ze nebude davat 2000 za ubytovani za 4 dny a poslal mi tak strasne ubytovani uplne nekde jinde a vypadalo to snad jeste hur nez pro uprchliky. Po debate kdy jsem rekla ze tam zrovna nechci, se rozcilil ze za to vlastne muzu ja ze nikam nejezdime, protoze pry chci prehnany luxus (2-3 hvezdy je pro me proste normalni ubytovani, ne luxus). Pak z nej vypadlo ze je psychicky zdeptany a ze nevi jestli chce v tom vztahu pokracovst ze chce pauzu aby si uvedomil jestli mu vubec chybim. Podotykam ze vzdy jsem mu ustoupila ve vsem, zmenila jsem se lodle toho jak on chtel a tohle je prvni vec v ktere by mel ustoupit on a stane se tohle. Ma odemne volnost, nic mu nezakazuji, muze si chodit kam chce, s jakyma kamaradama chce, nechci ho omezovat a tohle je vdek. Myslite ze to vse je jen zasterka pro rozchod nebo fakt chce cas na rozmysleni? Pry me ma rad a nechce ten vztah jen tak zahodit, ale nevi jestli ma silu se zmenit. Pry v tom zadna jina holka neni, a jak ho znam vazne by takove svinstvo neudelal.

predem diky za zkusenosti a pekne klidne leto :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

555
9.7.15 21:13

Ahoj… ANO… muži se rozcházejí běžně tímto způsobem :roll: A jinak jestli mohu poradit, příště ve vztahu ve všem neustupuj a nepodřizuj se!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
9.7.15 21:13

Duplikat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
9.7.15 21:24

Mě to smrdí podle mě někoho má..možná se pletu třeba chce být jen sám zřejmě si ho přestala bavit přestal si tě vážit. Asi to zní tvrdě ale já prostě na pauzy nevěřím a hlavně tohle slovo sem taky ráda používala když sem někomu nechtěla ublížit a říct mu narovinu že už ho prostě nechci. Pouč se ze svých chyb začni se mít ráda :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 21:24

Vite co je nejhorsi? Ze ja ho porad miluju, mame vztah na dalku davam mu vazne volnost :( takze nemuze rict ze bych ho omezovala. Chtel pauzu ze mi napise az bude vedet, ani nevite jak me svrbi prsty jak mu chci napsat ale proste NE.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
9.7.15 21:25

Ja myslim, ze ma jinou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19360
9.7.15 21:26

Klasika, dáme pauzu a počkám, až to vyšumí :? Poradím ti, neustupuj, nepodřizuj se a nenech sebou zametat! Chlap si tě pak bude víc vážit, když budeš mít i vlastní názor :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
9.7.15 21:27

Tak varianty jsou tři a) miluje tě a má nějakou osobní krizi b) už te prostě nemiluje, neví, jak to říct na plnou hubu a schovává to za pauzu a z mých i jiných bohatých zkušeností c) je v tom jiná (každá si vždy myslí, že ten její by to určitě neudělal, ten blb. eček vod Maruny, ten jo, ale ten můj nikdy) je mi líto, nejspíš bys ráda četla něco jiného, ale realita bývá většinou za b) a za c) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 21:29

Jinou urcite ne. To ho znam uz moc dlouho na to abych vedela ze takovy neni. V tomhle mu vazne verim :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
9.7.15 21:30

No pauzu jsem používala, když jsem se nechtěla/neuměla rozejít na přímo nebo nechtěla být za zlou nebo se bála manipulace apod. Takže na funkční pauzu nevěřím. A nevěřím ani na vděk, to mě dost zarazilo tohle očekávání, to si raděj pořiď pejska z útulku, ten vděčnej bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 21:31

@MarketaN a jak dlouhou pauzu budete mít? To jako budeš čekat až se ti ozve jestli teda pokračujete nebo ne třeba celý prázdniny? A v té pauze si budete věrní? Nebo ty budeš věrně čekat a on zkoušet jestli to jinde nebude lepší a jestli ne tak se k tobě vrátí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 21:31

Tvrdi ze me ma rad, ze jen ma citovy utlum a chce si to vyresit. kdyby pry mel nekoho jineho tak se semnou rozejde hned. Tak kdo vi :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19626
9.7.15 21:32

„Podotykam ze vzdy jsem mu ustoupila ve vsem, zmenila jsem se podle toho jak on chtel.“
To je ono, respekt.1 z věcí/chyb.

„Pry me ma rad a nechce ten vztah jen tak zahodit“
Kdo má opravdu rád, tak se takto nechová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 21:34

@LuckaPt pry max mesic. S tim ze jsme normalne ve vztahu, zadne jednorazovky apod. Regulerni pauza ze si nebudeme psat at si uvedomi jestli by jsem mu chybela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 21:37

@Zirafa69 taky jsem to uz slysela od par blizkych ale vnitrne porad doufam ze mu bude chybet a uvedomi si ze snad lepsi uz by nenasel :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama