Pavoučí hnízdo - jak se zbavit

419
11.2.16 09:49

pavoučí hnízdo - jak se zbavit

Ahoj,

v koupelne je pavouk, udělal docela velká pavučina, chtěla jsem ji smést, ale koukáím, hemží se tam malinkými pavoučky, jejich snad 20 i víc, sotva jsou ještě vidět..

mám to vystříkat nějakým biolitem? - nerada bych, hrozně mi smrdí a v te malé koupelně než se to vyvětrá..

vyluxovat je asi blbost, že..i kdybych vyhodila pytel, aby se někam nerozprášili vajíčka třeba..

jak byste se toho zbavily? jo a nesnáším pavouky, fobie..nepřiblížím se k tomu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15534
11.2.16 10:06

Fujtajbl 8o vystrikala bych nějakým přípravkem proti hmyzu a az by pomreli tak teprve vyluxovala a vzala pro sichr ještě desinfekci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2267
11.2.16 10:18

Taky se pavouků bojím, nepřibližuju se k nim, zásadně je zabíjím zastříkáním z bezpečné vzdálenosti. Když nemám nic jinýho, tak klidně lakem na vlasy, oni pěkně ztvrdnou, vytuhnou, pak už je připlácnu. To hnízdo bych vystříkala.
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
@Tichošlápek píše:
Fujtajbl 8o vystrikala bych nějakým přípravkem proti hmyzu a az by pomreli tak teprve vyluxovala a vzala pro sichr ještě desinfekci

je to hnus..teprve nedávno jsem si všimla, že v rohu na stropě je pavouk, říkám manželovi at se ho zbaví, zapomněl a najednou tohle, to jksem ještě neviděla..uplně se bojim do koupelny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida

Bych to tam vystříkala, i kdybych se měla udusit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3995
11.2.16 10:51
@Tunrida píše:
Bych to tam vystříkala, i kdybych se měla udusit :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: Já taky a pak bych je vysála

Fuj se mi dělá zle, jen si to představím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4609
11.2.16 10:54

@ahhotep - když to tam vystříkáš, tak se rozprchnou všude - osobní zkušenost z práce. Ale když zasáhneš všechny, tak by měli pomřít.
Mám arachnofobii a takovým úkolem bych pověřila chlapa a ještě nějakou dobu chodila do koupelny s očima na stopkách a jen na nezbytně nutnou dobu. Fuuuuuuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
11.2.16 11:03

Vysát. Jedině. Jak se dostanou do toho prachu co je v sáčku, tak nemají šanci a chcípnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19410
11.2.16 11:13

Já bych je postříkala a následně na to vysála. Teda ale fuj, běhá mi mráz po zádech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10185
11.2.16 11:27
@Reniii píše:
Vysát. Jedině. Jak se dostanou do toho prachu co je v sáčku, tak nemají šanci a chcípnou.

Tak to si nemyslím. Kamarádka říkala, že vysávala a vysála i pavouka. Pak přenášela vysavač jinam a ještě než přenesla vysavač do jiné místnosti, tak pavouk zdrhal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
11.2.16 11:46

To je vtipny.jsi v panelaku nebo v dome? my v dome a takovy hnizdecka tu mame 3.kazdy jaro se tesime na prichod novych pavoucku.mame je radi, i deti.jak jsou malinky…ach! ale chapu, ze to nekomu muze vadit.ale biolit? to radsi vysat a pytlik vyhodit, at maji chuderky sanci na preziti! pavouci nosi stesti! D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
11.2.16 13:04
@Reniii píše:

No tak na to moc nespoléhej :lol: To mi známá říkala, že na ni takhle jednou ten pavouk z toho vysavače vlezl, když ho vysypávala. Brrrrr

• Nahlásit
  • Citovat
737
11.2.16 14:45

Já na to spoléhám. Kamarádka pracuje v Zoo, taky má arachnofobii a od zoologa se dozvěděla, že pavouci všeobecně nemají rádi prach protože se jim nabaluje na nožičky a ve vysavači se udusí jemným prachem. Cestu tobogánem a podtlak by ještě přežili ale ten prach ne. Samozřejmě se nesmí přestat vysávat hned ale nějakou dobu ještě pokračovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.16 14:56
@ahhotep píše:
Ahoj,

v koupelne je pavouk, udělal docela velká pavučina, chtěla jsem ji smést, ale koukáím, hemží se tam malinkými pavoučky, jejich snad 20 i víc, sotva jsou ještě vidět..

mám to vystříkat nějakým biolitem? - nerada bych, hrozně mi smrdí a v te malé koupelně než se to vyvětrá..

vyluxovat je asi blbost, že..i kdybych vyhodila pytel, aby se někam nerozprášili vajíčka třeba..

jak byste se toho zbavily? jo a nesnáším pavouky, fobie..nepřiblížím se k tomu :)

Hrůůůza, aaaaaaaa 8o 8o 8o vysát a nastříkat do vysavače.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1895
11.2.16 14:58

Už mne všechno svědí a mám pocit, že po mne lezou pavouci :mrgreen: :lol:, bože, jak já je nesnáším :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama