Pažitka a první zastřihnutí?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Johana666
Povídálka 21 příspěvků 28.03.18 21:30
pažitka a první zastřihnutí?

Ahojky ženušky :) mám dotaz kdy mám poprvé zastřihnout pažitku? Mám jí vysazenou a už cca 5 cm vysokou ale nevím co ty semínka co jsou na ní :think: :nevim: jestli mám střihnout nebo ještě nechat růst :) sázím letos poprvé :) díky za rady :)

Reklama

Reakce:

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2296 příspěvků 28.03.18 21:41

@Johana666 ahoj myslím že je to úplně jedno, stříháme podle potřeby. Máme ji venku v bylinkové zahrádce a každý rok vždy znovu obroste na podzim jsme ji seřízli ale ne úplně u země. :)

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 21:44

Jestli je vysoká jen 5 cm, tak bych ji ještě nezastřihávala. semínka na ní jsou ty z kterých vyrostla

Johana666
Povídálka 21 příspěvků 28.03.18 23:32

@hedvika72
A ty semínka tedy odpadnou? :) nechci aby mi doma posla :D nebaví mne ji kupovat v obchodě :D a kdy by jsi ji zastrihla ty? :think: :lol: takhle vypadá :)

ibiza
Stálice 97 příspěvků 28.03.18 23:42

@Johana666 Ještě bych jí nechala, já jsem zastřihávala později. Vypadá ještě hodně mladě, nechala bych jí trochu zesílit, já bych nechala ještě tak jednou tolik :-).

Johana666
Povídálka 21 příspěvků 29.03.18 12:36

@ibiza
Dekuji za radu :)

ibiza
Stálice 97 příspěvků 05.04.18 23:35

@Johana666 Nemáš vůbec zač :-), ať se jí daří :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama