Pažitka a první zastřihnutí?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Johana666
Povídálka 25 příspěvků 28.03.18 21:30
pažitka a první zastřihnutí?

Ahojky ženušky :) mám dotaz kdy mám poprvé zastřihnout pažitku? Mám jí vysazenou a už cca 5 cm vysokou ale nevím co ty semínka co jsou na ní :think: :nevim: jestli mám střihnout nebo ještě nechat růst :) sázím letos poprvé :) díky za rady :)

Reakce:

potvurka89
Závislačka 2857 příspěvků 28.03.18 21:41

@Johana666 ahoj myslím že je to úplně jedno, stříháme podle potřeby. Máme ji venku v bylinkové zahrádce a každý rok vždy znovu obroste na podzim jsme ji seřízli ale ne úplně u země. :)

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 21:44

Jestli je vysoká jen 5 cm, tak bych ji ještě nezastřihávala. semínka na ní jsou ty z kterých vyrostla

Johana666
Povídálka 25 příspěvků 28.03.18 23:32

@hedvika72
A ty semínka tedy odpadnou? :) nechci aby mi doma posla :D nebaví mne ji kupovat v obchodě :D a kdy by jsi ji zastrihla ty? :think: :lol: takhle vypadá :)

ibiza
Kecalka 142 příspěvků 28.03.18 23:42

@Johana666 Ještě bych jí nechala, já jsem zastřihávala později. Vypadá ještě hodně mladě, nechala bych jí trochu zesílit, já bych nechala ještě tak jednou tolik :-).

Johana666
Povídálka 25 příspěvků 29.03.18 12:36

@ibiza
Dekuji za radu :)

ibiza
Kecalka 142 příspěvků 05.04.18 23:35

@Johana666 Nemáš vůbec zač :-), ať se jí daří :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >