Reklama

PCO, anovulace a amenorea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bajuška88
Nováček 3 příspěvky 19.01.17 19:31
PCO, anovulace a amenorea

Ahoj holky, je tady spousta diskuzi o PCO atd. Ale má nebo měla některá PCO, anovulaci a amenoreu? v květnu loňského roku jsem vysadila HA a od té doby jsem nedostala menses. Takže snažení o mimčo je prozatím k ničemu. Užívala jsem Utrogestan, ten bohužel nezabral, tak mě teď čeká Clostilbegyt. Byla jsem i na HSG a aspoň toto je naštěstí v pořádku. Nemáte některá podobné zkušenosti?

Reklama

Reakce:

petruska131
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 19.01.17 19:52

@Bajuška88 ahoj, ja mam taky PCO a bez antikoncepce nemam ms vubec. Miminko mame po druhem pokusu IVF :)

kakaramelka
Závislačka 2852 příspěvků 19.01.17 20:12

@Bajuška88 ahoj ja, mam, taky pco po vysazeni ha, jsem to mela 2krat do roka snaha, o,mimco nulova, po roce laparoskopie, vse ok pco odstraneno po 4mesicich se mi t, cykly zas, prodluzuji tak, jsmw sli do IVF zatim zasebou mame, prvni konzutaci odber, na AMH A. SPERMIO cekam, ted na, ms a, na, odber horm. prpfilu a folikumetrie…

Kitch
Povídálka 30 příspěvků 19.01.17 21:05

@Bajuška88 ahoj, 2 měsíce po revizi mi doktor oznámil, že mám 1 vaječník polycystický.. A tak teď musím ještě měsíc čekat jestli začne fungovat jak má, nebo se bude muset léčit.. Takže další snažení zatím odkládáme :-(

Bajuška88
Nováček 3 příspěvky 19.01.17 23:29

@petruska131 tak to moc gratuluji :)

Bajuška88
Nováček 3 příspěvky 19.01.17 23:31

A užívaly jste nějaké hormony? Ja mám na hormonalim profilů nizky progesteron. HSG je v pořádku a ještě nas čeká spermiogram

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama