PCO, MS nikde, ostré píchání v podbřišku a tlak v pánvi

Anonymní
3.11.20 14:20

PCO, MS nikde, ostré píchání v podbřišku a tlak v pánvi

Ahojte, vím, že podobných diskuzí je tu nespočet, ale jsou hrozně staré a než čekat na odpověď, tak to zkouším znovu. Před dvěma lety se nám, navzdory všem lékařským diagnózám o neplodnosti, narodil raubíř. Bylo to za pomoci clostilbegytu. Těhotenský test jsem měla pozitivní už tři dny před očekávanou ms. Rok po těžkém porodu (kleště a velké šití), jsem byla na kyretáži kvůli krevním sraženinám a výrůstkům, které se mi tvořily na té dlouhé jizvě. Doktor tehdy řekl, že pokud nechceme zůstat u jedináčka, je vhodné tak tři měsíce po kyretáži zkusit počít. Od loňského prosince jsme se proto pokoušeli o druhé a nic. V červnu mi gynekolog oznámil, že se mi asi vrátil silnější syndrom PCO, takže pokud se prý do pár měsíců nezadaří, nasadí mi znovu clostík. Ms měla přijít minulý týden mezi středou a čtvrtkem. Je úterý a nic. Ale mám citlivější prsa, sem tam na levé straně ostré bodání (jako při zaražených prdech), dole u pánve divný tlak a po dlouhé době zažívám pocity hladu. Normálně bych si myslela, že se nám zázrak podařil podruhé, ale test mám negativní, i když v minulém těhotenství se ukázal hodně brzo. Zažila některá z vás podobný pocit? Je ještě nějaká naděje, že by to mohlo být opravdu miminko, nebo mám valit k doktorovi, protože to může být nějaká chyba cyklu? Měsíčky vždy dorazily, poslední půl rok skoro přesně na minutu, jen minulý měsíc o dva dny dřív. :nevim: To by bylo poprvé, kdy by mi tak dlouho meškaly :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
610
3.11.20 20:56

Já bych k Mudr. šla už kvůli předchozím problémům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
3.11.20 22:46

Mám teď úplně to same, jen s rozdílem, že jsem byla na jaře těhotná, ale po 3 měsících nebyla srdeční akce, takže jsem byla v červenci na revizi. :( Teď jsem to měla dostat minuly týden ve čtvrtek a stále nic, jen strašné stavy, na zvracení, na omdlení, citlivější prsa, zimnice, byla jsem si jistá, ale 2 testy negativní. Tak mám trochu strach, jestli se něco nepo :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.20 18:30

@Sára2020 Přesně to mám i já. Je teda pravda, že o PCO jsem věděla už od zhruba 20 let, kdy mi má výšce začaly stresem před zkouškami rašit víc chlupy pod nosem a na bradě. Ale odchylky MS nebyly nikdy víc než dva tři dny. Teda jednou to bylo pět dní, ale to se stalo už v manželství a tehdy jsem si byla jistá, že nám to vyšlo, ale prostě těhotenství se neudrželo, a tak přišla ms. Počkám ještě do pátku, udělám další test. Jako upřímně mám stále naději, že by to mohlo vyjít, podle diskuzí, co jsem tady včera projížděla, se některým zobrazila druhá čárka až tak dva tři týdny po očekávané MS. Takže pořád ještě doufám :andel: Hlavně mám takový fajn pocit. Jakoby pozitivně naladěná a v podbřišku cítím takové příjemné šimrání :lol: Když MS nakonec dorazí, tak se nedá nic dělat a když nedorazí a čárky se ani po dvou týdnech neobjeví, tak asi budu čekat, jestli se dostaví další MS a pokud ne, teprve budu volat doktorovi. Dřív to ani nemá smysl :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
358
4.11.20 18:50
@Anonymní píše:
@Sára2020 Přesně to mám i já. Je teda pravda, že o PCO jsem věděla už od zhruba 20 let, kdy mi má výšce začaly stresem před zkouškami rašit víc chlupy pod nosem a na bradě. Ale odchylky MS nebyly nikdy víc než dva tři dny. Teda jednou to bylo pět dní, ale to se stalo už v manželství a tehdy jsem si byla jistá, že nám to vyšlo, ale prostě těhotenství se neudrželo, a tak přišla ms. Počkám ještě do pátku, udělám další test. Jako upřímně mám stále naději, že by to mohlo vyjít, podle diskuzí, co jsem tady včera projížděla, se některým zobrazila druhá čárka až tak dva tři týdny po očekávané MS. Takže pořád ještě doufám :andel: Hlavně mám takový fajn pocit. Jakoby pozitivně naladěná a v podbřišku cítím takové příjemné šimrání :lol: Když MS nakonec dorazí, tak se nedá nic dělat a když nedorazí a čárky se ani po dvou týdnech neobjeví, tak asi budu čekat, jestli se dostaví další MS a pokud ne, teprve budu volat doktorovi. Dřív to ani nemá smysl :nevim:

No snad to bude dobre. Já vůbec nevím. Každý den si dělám test a vždy negativní. Spis začínám mít strach, že je něco špatně :roll: jestli to zítra nedostanu, tak zavolám asi už doktorovi. Je to divne. Minule jsem měla // už 5 dni před MS, ale nakonec to ve 3M špatně dopadlo. Ale ta nevědomost je nejhorší :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
4.11.20 20:30

Bojím se i mimoděložního, já už to fakt nedám, jestli je zase něco špatně. Nechci si tím projít znovu :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 08:15

@Sára2020 Snad ti to dopadne dobře. Mně se veškeré naděje rozplynuly dneska ráno, když se dostavila červená :( Opravdu nevím, co to mělo znamenat. Zrovna ve chvíli, kdy je zpoždění delší než týden a v momentě, kdy jsem si byla jistá, že jsme se trefili do ovulace. :zed: No, zamrzí to, ale jdu dál. Třeba to vyjde v příštích měsících. 🙏 Tobě moc přeju, aby se zadařilo :hug: Kdyžtak mi pak napiš, jak na tom jsi :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
358
5.11.20 10:26

Anonymní Tak aspoň víš na čem jsi a můžeš jet na novo, a není to žádná porucha ;) já porad nic, zítra jdu k doktorovi, tak snad budu moudřejší. Ale strach mám 8o dam vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
6.11.20 11:17

Tak doktor říkal, že nic závažného nevidí. Mám počkat do příštího týdne a pak přijít znovu, kdybych MS nedostala. Tak já nevím 🤷🏻‍♀️ možná fakt stres tak uvidíme. Ale aspoň jsem víc v klidu, že to není cysta nebo něco horšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 20:55

@Sára2020 A to ani těhotenství nezkoumal? Vzal ti krev? Nebo aspoň píchl vyvolávačku? Jinak já jsem dneska taky volala gynekologovi, abych se objednala. Mám strach, že je tam dole něco špatně. Zažívám bodání, řezání, tlak na čípek a ms je teda hodně silná… Sestra mi dala termín až na prosinec. Prý je teď tolik těhulek, že dřív to nestihne. To jsem teda fakt vědět nemusela, že ostatním se zadařilo a já se svými komplikacemi se jim jaksi nehodím :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
358
6.11.20 22:37

No udělal mi jen vaginální UTZ a říkal, že tam nic nevidí. Tak musím počkat do příštího týdne. Taky mi není úplně dobre. Bolí mě prsa, je mi špatně jako kdybych byla těhotná, fakt nechápu co to je. :? Jo taky toho mám dost. Už nevím, co ženská všechno musí vydržet. Nejdřív zamlklé tehu, pak komplikace a teď zase tohle. Kdyby aspoň člověk věděl, co to je, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
6.11.20 22:40

Po revizi jsem měla velké komplikace, ale pak jsem normálně měla 3 měsíce MS v pořádku. A teď už je to 7 dní zpoždění a porad nic, ale v děloze jsem nic neviděla. Bojím se i mimoděložního, ale on říkal, že tam nic nevidí a že bych měla test i v tomhle případě pozitivní, tak já nevím :think: a ty jsi to tedy už dostala, ale mas to hodně? A mas jen krev nebo jako kusy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
7.11.20 12:01

@Sára2020 holky moje, myslím na vás, ať je vám aspoň dobře fyzicky. Na tu psychiku je dobré se pořádně zaměstnat a mluvit s jinými lidmi o jejich starostech, ale to asi víte. Kontrola až v prosinci, tyjo, docela dlouho, ale zase jestli máš menstruaci, tak víš že prostě že nic. A než bude kontrola, budou ještě jedny „plodňáky“, takže šance ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 00:21

@Sára2020 Máme to těžké… Nejhorší je vidět tady všechny ty kočeny, které s otěhotněním neměly nikdy problém. Máme tady v dědině zrovna expertkou. Ve 22 letech 5 dětí a všechny jí vzala sociálka :roll: A pak jsme tu my normální, co bychom se zvládly postarat aspoň o dvě tři děti a máme s tím takové problémy…
Moc Ti přeju, aby vám to vyšlo. Náš malý se povedl po dvou letech a zrovna ve chvíli, kdy jsme začali mluvit o adopci…
Jinak teď mám hodně silnou ms i s kusy, což jsem od porodu neměla. :zed: Jako by se to celé vrátilo. Takovouto ms jsem mívala od puberty. Dneska jsem celý večer googlila a mám všechny příznaky endometriózy. Já jsem na ni měla podezření už během prvního snažení, ale bála jsem se na to Dr. zeptat… Uvidíme, co mi v prosinci řekne… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 00:25

@Taktinevím Přesně nad tím jsem taky uvažovala, že máme ještě jeden měsíc k dobru… Ale po tomhle rozhození cyklu absolutně netuším, kdy by mohla být, a jestli vůbec bude, ovulka. Budu si muset myslet na to, abych měla teploměr a zápisník u sebe každé ráno… Holt malý bude muset chvíli počkat, než mu vyletím z postele dělat mlíčko :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat