PCOS a štítná žláza

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
5.10.21 08:53

PCOS a štítna žláza

Dobrý den,
Nedávno mi zjistili syndrom polycystických ovarii (PCOS). Paní doktorka doporucila antikoncepci, ale do te se mi moc nechce, uz jsem si s ni zazila dost a neplechu po ní. Vyléčil se nekdo alternativní lecbou? A jeste k tomu mám sníženou funkci štítné žlázy, nejraději bych chtěla vysadit i Euthyrox 50 a nebrat žádné hormony. Děkuji za odpovědi a vaše znalosti. Nashledanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36996
5.10.21 08:58
@Jahoda8 píše:
Dobrý den,
Nedávno mi zjistili syndrom polycystických ovarii (PCOS). Paní doktorka doporucila antikoncepci, ale do te se mi moc nechce, uz jsem si s ni zazila dost a neplechu po ní. Vyléčil se nekdo alternativní lecbou? A jeste k tomu mám sníženou funkci štítné žlázy, nejraději bych chtěla vysadit i Euthyrox 50 a nebrat žádné hormony. Děkuji za odpovědi a vaše znalosti. Nashledanou.

Rozhodně euthyrox nevysazuj. Hormony štítné žlázy brát potřebuješ. Správně fungující sž je potřeba. Ovlivňuje dost věcí. HA není jedna jediná, lze vyzkoušet, která si sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21914
5.10.21 09:03
@Jahoda8 píše:
Dobrý den,

ty nevíš co jsou hormony šž zač a k čemu slouží??? bez nic neotěhotníš a štítná se ti tak rozjede že sama sebe nepoznáš a ve finále mužeš bez těhle hormonů zemřít
když už hodláš vysazovat hormony tak se trošku vzdělej než začneš psát bl.bos.ti :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
5.10.21 09:11

Tak ten euthyrox nebereš jen tak pro srandu. Je dost možný, že ho budeš brát doživotně. Pokud ho vysadíš, tak na tom zdravotně budeš daleko hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
5.10.21 17:53

Jak píšou holky výše, léky na sz nevysazovat… Naopak antikoncepci bych si na pcos napsat nenechala, proč taky, není to endometrioza… Raději bych se zaměřila na nějaké přírodní preparáty, redukci váhy, to vše pomáhá syndrom zmínit a nastartovat normální cyklus. Pokud ted nasadis antikoncepci, budeš mít pak pěkný problém při vysazení a plánování dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
6.10.21 09:15

Ahoj, také mám pcos a navíc beru ethyrox 125. Rozhodně bych si ale s vysazeim prášku nehrála :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.10.21 15:16

Díky za názory, mějte se hezky všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu