PCOS a úspěch s Clostilbegytem

Anonymní
8.3.21 06:21

PCOS a úspěch s Clostilbegytem

Ahoj holky, po výsledcích hormonálního profilu, mi byl nasazen clostil od 3 dne cyklu 1-0-1. Snažíme se už dlouho :cry: na internetu jsem se ale dočetla, že my, s Pcos na Clostilbegyt spíše nereagujeme a ve většině případech nepomůže. Na utz na kontrolu jsem objednaná ale nejak nemám radost z toho, že se začalo něco dít, když této léčbě vlastně moc nevěřím. Můžete prosím, přidat vaše zkušenosti? Díky moc :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4254
8.3.21 06:58

Já jsem na něj reagovala, akorát až příliš. Vytvořilo se mi více folikulů, které přerostly a vytvořily cysty. Ale dominantní folikul tam byl a ovulace proběhla. Oni ti ho nenechají, pokud nebude sedět, vymění ho za jiný lék.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
8.3.21 07:18

Ahoj, já mám za sebou 4 měsíce brání. Předtím anovulacni cykly, s velkou pravděpodobností PCO. První dva cykly jsem nereagovala, třetí ovulace proběhla, byla jsem šťastná, dokonce se i zadařilo, ale bylo biochemické. A další cyklus zase anovulak :zed: Nevím, pro jsem jednou zareagovala a teď zase ne :nevim:. Dr ale říkala, že ještě dva měsíce po dobrání působí v těle, takže dnes jsem8DC, čekám zda ovu bude a v pátek jdu na UTZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 07:54

@bacova.mi a měla jsi normálně menstruaci? Ja ji totiž mám pravidelně bohužel bez ovulace :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
541
8.3.21 08:15
@Anonymní píše:
@bacova.mi a měla jsi normálně menstruaci? Ja ji totiž mám pravidelně bohužel bez ovulace :pocitac:

Právě že ani na jsem neměla, takže nejdřív jsem brala jen utrogestan, aby se mi srovnala, ale srltale bez ovulace. Pak mi dr. přidala Clostilbegyt. Dlouho jsem se hormonům vyhýbala a zkoušela všemožné přírodní, ale bez úspěchu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat