Pcos slabá čárka na teh.testu

Anonymní
11.2.20 13:11

Pcos slabá čárka na teh.testu

Ahoj holky, pred 3tydny jsem zjistila ze mam Pcos. Coz me znicilo a smirila jsem se s tim ze miminko jen tak lehce nebude. Dnes jsem si ze srandy udělala tehotensky test a nasla tohle..s pritelem se nechranineme od prosince 2019. Myslite, ze tohle muzu brát za jasné tehotenstvi? Nemuze to byt napr. cysta? Nebo souviset s moji nemoci? Jinak je mi skvele zadne zmeny na sobe nepozoruji jen me boli podbrisek. Dekuji moc! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.2.20 13:14

Jsem blba zapomnela jsme prilozit foto :D jinak vse do minuty.

• Nahlásit
  • Citovat
1902
11.2.20 13:18

Něco tam je. Kdy ma byt MS?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 13:21

@JancaS84 chodi jak chce.. po 40dnech nekdy i dyl. Kvuli tomu pcos..Podle MS to odvozovat bohuzel nemuzu. Ale ted jsem 49.den cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
1902
11.2.20 13:24

Tak můžeš zkusit dal testovat jestli bude čárka sílit a nebo jít na krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 13:32

Máš tam krásnou čárku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2776
11.2.20 14:13

Čárka je pěkná, teď jen aby sílila. To, že má někdo PCOS není zase až taková tragedie a otěhotnět se s tím dá. Může to být běh na delší trať, ale rozhodně není důvod se z toho hroutit. Vše se dá řešit. Držím palce a doporučuji si zajít na krev na HCG buď na gyndě nebo jako samoplátce a to dvakrát ( s odstupem 2-3 dní).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
11.2.20 15:24

Podľa mňa tam máš krásne čiarky, tu ani loviť duchov nemusíš :thumbsup_tone1: určite testuj ďalej, prípadne si zájdi na krv :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 09:14

Díky holky. Nemůžu tomu uvěřit :oops: včera odpoledne ještě takto :* za týden jdu k doktorce, snad buse vše v pořádku..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama