Pcr negativní, antigen pozitivní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
7.12.21 21:03

Pcr negativní, antigen pozitivní

Dobrý den, prosím o radu… 3 členové rodiny měli min. Týden příznaky covid, v neděli pozitivní antigen, v pondělí pcr, teď došli výsledky a pcr negativní. Udělali si opět antigen a pozitivní…
Co teď? Zavolat dr. O novou žádanku a vše podstoupit znovu, nebo to nechat být a až bude neg. Antigen tak normálně fungovat?
Jsem přesvědčena, že to covid opravdu je… Typické příznaky i ztráta chuti… I víme od koho jsme se nakazili a ta osoba je pozitivní..
Ted vůbec nevím co dělat… Mám riskovat, že ve škole či v práci, test ukáže 2 čárky a budeme vše absolvovat znovu a to už i skarantenou přes vánoce… Teď by to vycházelo tip top před vánoci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67441
7.12.21 21:05

@Manonym94 znovu na pcr, pokud je nutný.. nás mladý měl to samý, jako jediný negativ, přitom příznaky stejné jako my..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4332
7.12.21 21:09

Syn má ve třídě kluka, co měl už dvakrát pozitivní antigen a negativní pcr. Teď se to stalo zase a vzhledem k tomu, že se zatím nikdo neozval, ocekav, že pcr měl opět negativní a zítra přijde do školy… ale on je teda bez příznaků. Pokud příznaky jsou, antigemy pozitivní, zkusila bych za pár dní znovu pcr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.12.21 21:09
@martina.se píše:
@Manonym94 znovu na pcr, pokud je nutný.. nás mladý měl to samý, jako jediný negativ, přitom příznaky stejné jako my..

No asi to nutný není… Jde mi jen o tu školu a práci, aby tam neměli pozitivní antigen a nemuseli jsme to absolvovat celý znovu zase další týden… A to už by jsme chytli karanténu přes svátky :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
762
7.12.21 21:10

@Manonym94 zkusila bych znova PCR. Posledni dobou to slycham nebo čtu casto. Nejaky divny testy :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.12.21 21:11
@Midaku píše:
Syn má ve třídě kluka, co měl už dvakrát pozitivní antigen a negativní pcr. Teď se to stalo zase a vzhledem k tomu, že se zatím nikdo neozval, ocekav, že pcr měl opět negativní a zítra přijde do školy… ale on je teda bez příznaků. Pokud příznaky jsou, antigemy pozitivní, zkusila bych za pár dní znovu pcr.

Příznaky byly podle mě typický, teplota, bolest celého těla, rýma a u jednoho ztráta chuti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.12.21 21:13
@LP4 píše:
@Manonym94 zkusila bych znova PCR. Posledni dobou to slycham nebo čtu casto. Nejaky divny testy :?

No já jsem to právě nechápala, jak nám cinkla SMS… Nikdy jsem o tomhle neslyšela… Říkám to není možný, udělali jsme antigen a 2 čárky samozřejmě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
762
7.12.21 21:15

@Manonym94 cetla jsem takle nekolik příspěvků ze nemaj čich, chut a jsou negativni..a samozdrejme ne kazdy utika na x testu znovu, co kdyby byly nahodou vadny..pak to podle toho vypada :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
7.12.21 21:15

Byli jste na pcr z pusy nebo nosu?
Na ty z pusy jsem zaslechla par stejnych zkusenosti. Pozitivní antigen a pak negativní pcr 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.12.21 21:18
@Anna85 píše:
Na ty z pusy jsem zaslechla par stejnych zkusenosti. Pozitivní antigen a pak negativní pcr 8o

Z pusy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36974
7.12.21 21:18

Šla bych znovu na PCR co nejdřív a jinou metodou, jinam.
V práci jsme měli pozitivní záchyt v pondělí, dítě se dostalo na PCR až ve čtvrtek, byl negativní, ale pozitivní PCR měl v ten samý den jeho rodič. Myslíme si, že ten záchyt byl dojezd nějakého bezpříznakového průběhu.
Dětí je mi líto k vůli tomu, že nedostanou certifikát, aby měly nějakou dobu od všeho pokoj. A aby jim nikdo necpal očkování, o kterém nejsem u malých dětí přesvědčena, že je správným krokem. Ten věk 12 let má svůj význam i z hlediska vývoje imunity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36974
7.12.21 21:20
@Anna85 píše:
Na ty z pusy jsem zaslechla par stejnych zkusenosti. Pozitivní antigen a pak negativní pcr 8o

Taky jsem četla, že nejpřesnější je výtěr z nosohltanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.12.21 21:21
@Pears206 píše: Šla bych znovu na PCR co nejdřív a jinou metodou, jinam.
V práci jsme měli pozitivní záchyt v pondělí, dítě se dostalo na PCR až ve čtvrtek, byl negativní, ale pozitivní PCR měl v ten samý den jeho rodič. Myslíme si, že ten záchyt byl dojezd nějakého bezpříznakového průběhu.
Dětí je mi líto k vůli tomu, že nedostanou certifikát, aby měly nějakou dobu od všeho pokoj. A aby jim nikdo necpal očkování, o kterém nejsem u malých dětí přesvědčena, že je správným krokem. Ten věk 12 let má svůj význam i z hlediska vývoje imunity.

To je taky jedna z věcí, proč to resim… Aby mela aspon půl roku klid od testování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36974
7.12.21 21:28
@Manonym94 píše:
To je taky jedna z věcí, proč to resim… Aby mela aspon půl roku klid od testování

Dcera měla první výsledek nejasný(hraniční, výsledkový list jsem posílala dr.), další 3 kontrolní odběry negativní. Protilátky má jak po prodělané infekci :zed: Taky jsem naštvaná, že to neklaplo, protože je to školní dítě, které má hodně aktivit. Kdyby byla malá, bylo by mi to jedno. Očkovat ji nedám a doufám, že neočkovaným dětem nezakážou různé aktivity.
Její mladší sestra vyšla pozitivní a nakazila se od ní, byla s ní v karanténě, na test po 7 dnech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8197
7.12.21 21:42
@Pears206 píše:Dětí je mi líto k vůli tomu, že nedostanou certifikát, aby měly nějakou dobu od všeho pokoj. A aby jim nikdo necpal očkování, o kterém nejsem u malých dětí přesvědčena, že je správným krokem. Ten věk 12 let má svůj význam i z hlediska vývoje imunity.

ano, souhlas :palec:

láme se to skutečně někde kolem 14 - 15 let

děti mladší 12 - 13 let nejsou nijak naléhavé a nutné pro očkování v tuto chvíli

proč, abychom chránili nějaké 70 leté odmítače očkování? proč?

jestli se věci totálně změní a virus bude problém pro malé děti, pak ano, ale v tuto chvíli ne…malým dětem není třeba toto očkování cpát, nijak z něj netěží, když někomu cpát, tak samozřejmě těm 60 plus…a klidně jim i nějaké sankce / část důchodu na zvýšený odvod na zdravotní /, aby viděli, že ani finančně to není legrace a že si halt platí za to že zatěžují systém
:nevim:

něčím, čemu mohli předejít aktivně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat