Jak připravit dítě na PCR test na covid

143
9.4.21 17:48

Pcr test na covid u 5 leteho

Prosím radu. Jak sneslo pcr test Vaše dítě? Jdu se synem 5 let v neděli. Je to dost nepříjemné pro mě natož pro dítě. Jak jste na to připravili své dítě? Mám z toho obavy.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20997
9.4.21 18:00

5 letemu ho dělali z krku, takže úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
9.4.21 18:01

V nemocnici testovali mě i děti (3 a 5 let). Nijak zvlášť jsem je na to nepřipravovala. Podle mě čím víc se to řeší, tím víc ve stresu je. Prostě jsem řekla, že musíme tenhle test podstoupit, aby se zjistilo, jestli nemáme ošklivý bacil, že je to trochu nepříjemný, ale trvá to jen chviličku. Zvládli to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
9.4.21 18:26

Slíbili jsme odměnu, zvládli to v pohodě. Byli testováni i opakovaně a ani když věděli, co bude, tak to nijak neřešili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
9.4.21 18:30

Na testu jsme byli 2× s pětiletou. Jednou z nosu, podruhé z úst. Nějaký pláč byl, vcelku pochopitelně, ale to je třeba i u očkování či diagnostickém odběru krve u MUDr. Na celoživotní trauma to není, neboj 8)
Jo a odměna u nás byla také. To je vždy velká motivace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
9.4.21 18:36

U nas taky testovan 3 lety a petilety a dobry.. slza ukapla tak jedna spis ze strachu, nastesti si to dobre nechali vysvetlit a za statecnost taky dostali odmenu.. za minutu o nicem nevedeli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
9.4.21 18:37

Byla jsem 2× s cerstve sestiletym a uplne v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
9.4.21 18:39

Jestli chceš, můžeš zkusit i některé pracoviště, které používá Diana Biotechnologies PCR testy ze slin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8924
9.4.21 18:52

Dcera 5 let byla 2×, zvládla to bez problémů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
9.4.21 18:56

Řekni ze až to bude mít za sebou, dostane kinder vejce :D Dcera (4 roky ), velká citlivka, to s úplatkem zvládla v pohodě ;) Jinak bych asi rekla ze to je sice nepříjemné ale nebolí to a hlavně ze je to strašně rychlé!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5194
9.4.21 18:57

Dcera 4,5 prostě jsem ji řekla že se musí na test, že ji polechtají v nose. Já šla první, pak ona. Jak zajeli trošku více, začala brečet, trvalo to 5-10sekund, pak jak vytáhla špejli přestala za půl minuty brečet a bylo to prý hnusné. Toť vše. Není to taková hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3694
9.4.21 19:19

Čtyřletý zvkadl v pohode, odberatelka mu dala pred odběrem fixy a ja mu hned po dala plysaka(který šel v te době sehnat v marketu) a pohoda. Mé dite je uplatne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3999
9.4.21 20:06

Dcery 5 a 7 let zvládly úplně v pohodě. Byly dokonce 2×. Podruhé malovaly obrázek pro vojáky na odběrovém místě. Slíbila jsem jim, že upečeme buchty. Odměnu jsme musely upéct, protože nebyl kdo by jí koupil, všichni pozitivní nebo v karanténě :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21758
9.4.21 21:33

Dcera 4 roky byla na PCR 2× - řekla jsem jí, že se paní doktorka podívá do nosu, jestli tam nemá broučky - ani nemrkla, dostala od „doktorky“ lízátko a byla šťastná, že má lízátko - každému ho ukazovala

• podruhé lízátko nebylo, zase ani necekla a jely jsme koupit za odměnu donut
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2849
9.4.21 22:03

Tak starýmu decku uz to prece vysvetlis a muze to vyzkouset doma. Nedelejte z toho drama. To vasim detem nikdy nebrali krev za tu dobu, ze se boji i tycky do usi, ktera je polochta v nose? Zvladla to moje dvouleta 3× a petileta 4×. Pohoda. O nic nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat