PCR test týden po očkování

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2020
22.6.21 10:54
@cecetka píše:
Ne. Pcr 7 dnu a ag 3 dny. Den odberu se pocita jako prvni den.
Narok na test na pojistovnu vznika 8. den od predchoziho testu (bez ohledu, zda je to pcr nebo ag test).

Díky za info.. Už jsem i sama trochu pohledala. Ale tedy je to pěkně na prd :? Tak můžeš jít třeba na ten antigen za týden, ale platí ti 3 dny, další 4 jsi „nahraná“. Nebo si zaplatit za své :zed: :zed:
My jsme se tedy nechali očkovat, takže za chvíli budeme „za vodou“. Ale se synem to stejně budeme muset řešit. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.6.21 11:16

@Kriss Tina ano, ale my budeme odjíždět od našich, protože tam budeme nechávat malou na hlídání a to je z jihu Čech :lol: jak říkám máme to takové komplikovanější :D jinak jsem na to teď tak koukala, že se tma uvolnily termíny jenomže když jsem to zamlouvala já tak vůbec nic volného nebylo kromě toho našeho :nevim: nevím jestli to pak třeba lidí ruší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22382
22.6.21 11:19

@Jitka.Poklicova oni ty termíny doplňují, nebo to lidi ruší a uvolňují. Sama sem to parkrat zrušila, stačilo když sem si to blbě spočítala a omylem objednala jiný den, tak sem to pak musela zrušit a preobjednat. Ale těch volnych míst je fakt hafo a každý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
22.6.21 11:31
@werajsik píše:
A není platnost PRC testu teď nově 14 dnů?? Nebo to bude platit až od prázdnin?? :nevim:
Vím, že se mluvilo o tom, že budou na pojišťovnu 2 PCR (tzn. platnost 14 dnů) a 4 antigeny (tj. týden platnost), ale nevím jestli to platí a od kdy nebo to šlo do ztracena… :nevim:

Opravdu myslíš, že když snížili počet testů, tak že bude platit delší dobu? Nebude, chtějí takhle jenom lidi donutit se očkovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat