PCR test ze slin, z kraje nosu - Brno

Anonymní
11.7.21 18:00

PCR test ze slin, z kraje nosu - Brno

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s PCR testováním v Brně ze slin nebo z kraje nosu? Vím, že na výstavišti dělají z nosohltanu a ve fakultce taky…
Klidně i placené testy
Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10178
11.7.21 18:14

Tohle by mě taky zajímalo. Ale po celé republice. Prostě seznam odberovych míst a metoda, kterou provádějí testování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3539
11.7.21 18:23

Přímou zkušenost nemám, ale zkus si vyhledat „hola Biolabs“, mají 3 odberova místa v Brně, dělají ze slin i jen ty z kraje nosu - samoplatce i na pojištovnu zdarma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24315
11.7.21 19:04
@karkarka píše:
Tohle by mě taky zajímalo. Ale po celé republice. Prostě seznam odberovych míst a metoda, kterou provádějí testování.

tak u nás v nemocnici dělají PCR testy furt a pořád z nosohltanu, minulý týden dělali cucací testy - takže asi takový seznam ani nejde udělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
680
11.7.21 19:09

Pcr test z kraje nosu se podle me nedela nikde, kdyz pcr z nosu, tak ti podle me vsude stouraji az do mozku :roll: :cert: jestli myslis antigen z kraje nosu, zkus kouknout a aeskulab.cz Ja jsem u nich byla parkrat v Praze a vzdycky jen z kraje… a maji i v Brne - Mendlovo namesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17062
11.7.21 19:14

Ja mam dobrý recenze na hola biolabs, ale nebyla jsem tam, vlastně jsem ještě nebyla nikde, kvůli dovolené pujdem na to nejbližší, syn se testovat nemusí, tk je to fuk. Ale kdybych musela testovat syna, tk jdu do hola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4408
11.7.21 19:28

@karkarka V Praze na Cernem moste pri Makre delaji PCR z krku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
11.7.21 20:46

V Brně na Mendláku dělají ze slin i cucací, oblítala jsem toho se synem mrak, ale nejvíc si chválil normální hloubkové výtěry v Židenicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
11.7.21 21:18

V Židenicích v Brně - Elisabeth Pharmacon, z kraje nosu a z pusy… Děti zvládly v pohodě…

Příspěvek upraven 11.07.21 v 21:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2128
11.7.21 21:23
@ivusha píše:
V Brně na Mendláku dělají ze slin i cucací, oblítala jsem toho se synem mrak, ale nejvíc si chválil normální hloubkové výtěry v Židenicích.

A jsou to opravdu pcr testy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
11.7.21 21:49

@jednoslunicko ano jsou to PCR, akorát Mendlák je pro nás z hlediska parkování na prd. Opravdu doporučuju Židenice jak píše Lucias12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 08:00

Moc děkuji Všem za rady pomohli jste mi a moc!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat