Péče o dítě po rozchodu nesezdaných partnerů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Reklama

martina.hanus86
Kecalka 103 příspěvků 20.06.17 19:02
@Stony píše:
DEKUJI… ja pomahal a staral se. Nevim jestli si najdu jinou tahle ta mi dost pocuchala nervy a hlavne chci ted bojovat o malou, a byvzle nedam nic zadarmo za to vse co udelala. jo i ja nevidim duvod proc ji nemit na vikend, ale byvala nechce protoze ma strach ze kdyz si vyzvednu malou tak ji uz neprivezu zpet a kdyz jsem rikla, ze si ji muzu nechat i tyden tak mi rekla ze se bude male styskat. a po me se ji snad asi nestyska. jj sem v rodnem liste. To jde ji prepsat zpet? to jsem vevedel. resim to uz. Mam podane navrch na upravu rodicovske odpovednosti a navrh na upravu styku s malou uz u soudu

Urcite to jde jen je treba ten rodný list ale vydají vám klidne nový v místě narozeni za nejaky poplatek. :)

Stony
Nováček 6 příspěvků 20.06.17 19:29

Tak je novinka jj rodny list uz mam i ja nechal jsem si ho udelat hned jak se odstehovali a dekuji

sar inka
Nováček 1 příspěvek 07.10.17 01:41

Zdravím mám dotaz. S bývalým přítelem mám dnes roční dceru už v těhotenství oznámil že není otec odmítl rodný list vše. Dceru nikdy neviděl a ani nikdy nic nekoupil. Žádala sem tedy o testy já jelikož on do dnes tak neučinil. Teď vyhrožuje že bude žádat střidavou péči. Ptám se tedy jestli má nárok I pokud je dcera nemocná má dost plicní problémy také bere spoustu Léků. A je možné že by byla ta střídavá péče pod mým dohledem? Děkuji

Cuddy
Extra třída :D 13620 příspěvků 07.10.17 03:59

@sar inka To vzdy zalezi na soudci, i kdyz dcera je na stridavou peci mala a otce nezna. Patrne ti jen vyhrozuje, presto bych se rozmyslela, zda ho do rl zapisovat kvuli budoucim narokum. To neni otec, ktery chce pro dite to nejlepsi, nechtela bych, aby me dite s nekym takovym melo travit v budoucnu byt jen vikend bez me pritomnosti. A pokud o toto bude otec stat, tak v tom mu za cas vyhovy kazdy soudce.

Kriss Tina
Závislačka 3590 příspěvků 07.10.17 07:50

Nerekla bych ze soudce se zdravim rozumem ve vasem pripade povoli stridavku. Ale pocitala bych s tim, ze pokud otec bude mit zajem tak mu povoli treba 2 vikendy v mesici (ze zacatku treba pod dohledem) :think:

nonina
Závislačka 3864 příspěvků 07.10.17 07:52

@sar inka jak už psala Cuddy výše. Pokud bude zapsán do RL jako otec, tak má samozřejmě právo jako otec žádat o střídavou péči a nebo jiný druh styku. A samozřejmě ho časem dostane tak, že malá u něj bude sama. Navíc, nehrozí ani to, že by si pak sama dcerka řekla, že k němu nechce. Jakmile to bude soudně a nebude tam hrozba ohrožení na životě, tak k němu prostě bude muset a to až do 18 let.
Ta střídavka znamená, že ji třeba bude mít týden on a týden Ty - jak si v takovém případě představuješ ten dohled? jako, že ona bude u něj a Ty tam třeba budeš docházet každý den ho kontrolovat? Si to neumím představit, tak se ptám.
Otázka je, proč mermomocí chceš, aby byl psán v RL. Zvaž to vše dobře.

Lama Lama
Hvězda diskuse 42584 příspěvků 4 inzeráty 07.10.17 08:03

Já jsem zastánce střídavé péče Ale pokud otec odmítá přiznat otcovství, Rok dítě nevidí, tak vsadím boty, že to nebude opravdový zájem. ale jen vyhrožuje. Je velmi náročné uhrat střídavku u ročního dítěte i kdyby šlo o rozpad úplné rodiny, na toz v tomhle případě.

truelly
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 07.10.17 09:01

Jak píšou holky. Mela bych strach, že dítěti za dělam na psychické problémy, když najednou bude muset ke člověku, kterého nezná a nemá k němu žádný vztah. Příprav se na to, že to bude zasahovat do zivota po dobu Celých osmnácti let života dcery.
Jako za mne…kdybych už v těhotenství věděla, že otec dítě nechce, podílet se nechce a já sama to neutahnu ani s podporou rodiny, tak jdu na potrat.
V případe, že bych to sama zvládla a dítě chtěla, na potrat nejdu, ale nezapisu otce do rodného listu, abych mela navždy? klid a pokoj. Otazník proto, že i později si muže Bio otec vzpomenout a chtít testy otcovstvi a zapsání, pokud už v Te době není jako otec zapsán někdo jiný.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské... číst dále >

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tři přesvědčení, která získáme v dětství a neseme je až do dospělosti

I když si to občas nechceme připouštět, naše dětství mělo nepochybně velký... číst dále >

Osm raných příznaků rakoviny, které byste neměli ignorovat

U velkého počtu nemocných jsou některé nádory objeveny až v pokročilém... číst dále >

Reklama