Péče o domácnost - šetrná k životnímu prostředí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winter.gift
Kecalka 128 příspěvků 07.08.19 14:53
Péče o domácnost - šetrná k živ. prostředí

Holky, máte nějaké tipy, jak šetřit živ. prostředí jednoduše denně pri uklidu, prani, atd? jak treba perete bez chemie? muj tip je treba umyvat nadobi v mycce pouze jedlou sodou. staci nasypat jeden pytlik jedle sody misto jakekoliv tablety ci prasku a vysledek je srovnatelny. kdyz mam sklenicky a chci, at se lesknou, pridam par kapek citronu. hledam podobne zlepsovaky. taky klidne cokoli ohledne pece o telo, plet… kamaradka se treba odlicuje olivovym olejem… zkousela jsem jednou, odlicuje to super, ale vadil mi ten mastny film, ktery to zanechava.. ale byla jsem rada za inspiraci… dekuji za pripadne tipy

Reakce:
TeSudička
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 07.08.19 14:59

Ja trebas na vodni kamen nepouzivam sajrajt z drogerie, ale mam namichanej ocet a kyselinou citronovou…pokud jde o kamen v rychlovarce, tam dvakrat prevarim lzicku kyseliny citronovy. Desinfikuji prevazne octem- hlavne teda s tim myju lednici

Tableta
Kelišová 5466 příspěvků 07.08.19 14:59

Já se odličuju kokosákem. Mastný film nezanechává.

winter.gift
Kecalka 128 příspěvků 07.08.19 15:02
@Tableta píše:
Já se odličuju kokosákem. Mastný film nezanechává.

myslis kokosovy olej ci kokosove maslo?

Tableta
Kelišová 5466 příspěvků 07.08.19 15:03

@winter.gift ten kokosák = ten olej. A aspoň nesmrdí jako oliváč :jazyk:

winter.gift
Kecalka 128 příspěvků 07.08.19 15:05

@Tableta dekuji, vyzkousim

Barush
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 07.08.19 15:09

Mrkni na skupinku non toxic na fcb nebo tady: https://www.netoxickadomacnost.cz/…beh-a1_1.htm

Tableta
Kelišová 5466 příspěvků 07.08.19 15:59
@winter.gift píše:
@Tableta dekuji, vyzkousim

Fakt je to super! Odlíčí i neodličitelný.

Váš příspěvek
Reklama