Péče o kojence po rozchodu

83
7.9.20 15:49

Péče o kojence po rozchodu

Dobrý den, mám dotaz. S partnerem jsme se rozešli a máme 2 malé děti (14 měsíců a 4 roky). Mladší stále kojím. Chtěla bych se zeptat, jak mám upravit jejich styk s otcem. Může je vídat, jak chce, jen netuším, jak skloubit třeba víkend, když mladší kojím a usíná se mnoubl a starší by s tatínkem vydržela, ale nevím, jak by vzala to, že mladší jde k mamince a ona ne… Řešili jste někdo něco podobného? Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9738
7.9.20 17:11

@Ketrackera Tak starší je už poměrně velká, tak bych jí vysvětlila že sourozenec je na spaní u tatínka ještě malinký, tak bude chvilu chodit spát k tátovi sama, ale časem budou chodit spolu :nevim: Všechno jde, pokud máš s ex dobré vztahy, tak se domluvte spolu, děti si zvyknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
8.9.20 08:32

K babičce taky chodí spát jenom starší děti, nejmladší kojena ne. Dala bych je obě přes den a večer si pro mladší přijela.

Protože táta nemá mlíko, tak si musím vzít ségru domů, ale ty už jsi velká a můžeš zůstat s tátou přes noc. Až bude ségra tak velká jako ty, taky bude smět, ale zatím ne (chudinka, nemůže, ale ty už ano!)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
8.9.20 10:49

Noooo, takhle mě nenapadlo se na to koukat. Ještě mám mlhu před očima, ale tohle je velice rozumné vysvětlení pro starší. Děkuji moc 👍 👍 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama