Péče o kůži při hubnutí - krémy a doplňky stravy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.4.22 23:51

Péče o kůži při hubnutí - krémy a doplňky stravy

Máte někdo zkušenost s nějakým fakt účinným krémem, kterým se mazat a který byste doporučili? VÍM, ŽE I PŘESTO KŮŽE MŮŽE ZŮSTAT VYTAHANÁ, ale člověk chce tak nějak udělat vše, co je možné. Je případně dobré užívat třeba kolagen jako doplněk stravy? A který?

Jaké máte zkušenosti? :) :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1214
3.4.22 07:01

Ja bych se sousteedila na to, aby hubnuti bylo pomale, aby to ta kuze stihala se stahovat. Jinak teda ja zhubla ze 117 na 70 a mazala jsem jen obyc telovyma mlikama a dobry, nikde mi to neplanda :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
3.4.22 08:17
@TeSudička píše:
Ja bych se sousteedila na to, aby hubnuti bylo pomale, aby to ta kuze stihala se stahovat. Jinak teda ja zhubla ze 117 na 70 a mazala jsem jen obyc telovyma mlikama a dobry, nikde mi to neplanda :mavam:

Sory, že odbočuji zakladatelko…
Ale TeSudička, to jsi borka! :potlesk: :mavam:
Ze 117 na 70… :pankac: Jak jsi to dokázala? :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.22 08:22
@TeSudička píše:
Ja bych se sousteedila na to, aby hubnuti bylo pomale, aby to ta kuze stihala se stahovat. Jinak teda ja zhubla ze 117 na 70 a mazala jsem jen obyc telovyma mlikama a dobry, nikde mi to neplanda :mavam:

Jsi skvělá a moc gratuluji :potlesk: :* Já jedu trochu z větší váhy - ze 137 chci na 70 :oops: :andel: zatím dole 24 :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
186
8.4.22 14:04

Já zhubla 25 kg a kůži mám jen trošku povolenou na břiše, po dvou porodech. Užívám tenhle hovězí kolagen, já teda hlavně kvůli kloubum, ale řekla bych, že mohl i pomoci https://www.biomineraly.cz/…agen-454-gr/ Myslím, že ale nejdůležitější je, že jsem hubnula pěkně pomalu, 2 kila měsíčně a každé ráno jsem cvičila mamacore, což je cvičení na stahnuti břicha. Jinak gratuluji k hubnutí :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat