Reklama

Péče o nezaopatřené dítě do sedmi let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 19:16
Péče o nezaopatřené dítě do sedmi let

Dobrý den, mam dotaz..z osobních a rodinných důvodů, které pro tuto diskusi nejsou podstatné, uvažuji o výpovědi ze zaměstnání. Nechci ale jít na úřad práce a hledat zaměstnaní (nějaký čas, nevím jestli půlrok nebo rok)..Jsem vdaná a máme dítě,4 roky, chodí denně do školky..kdysi jsem četla že si lze,,vzít" péči o nezaopatřené dítě do věku sedmi let??nejsem si jistá, nemůžu to už dohledat..nejde mi o davky, nechci žádat o peníze, jde mi jen o to abych mohla být doma a mít zaplaceno zdrav. pojištění…nevíte o tom prosím někdo něco? Prosím anonym, nechci šířit moje záměry. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20510 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 19:20

Dojdeš si na pojišťovnu nahlásit, že se budeš starat o nezaopatřené dítě do 7 let a je hotovo. Jen ji nesmíš dávat do školky na víc jak 4 hodiny denně. Platit za tebe budou jen zdravotní, a myslím, že se ti ta doba nebude počítat do důchodu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 19:27

@Aspera Děkuji za info ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

Marcela Holanová (68): Jsem moc sexy na to, abych hlídala vnoučata

Marcela Holanová (68) je známá zpěvačka, jejíž jméno média dlouho skloňovala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >