Péče o vlasy po porodu

141
2.5.21 21:49

Pece o vlasy po porodu

Maminky, jakou máte kvalitu vlasů po porodu? Mam zkusenost s vypadáváním vlasů par měsíců po porodu.To už se mi celkem srovnalo.Ale neustále se mi vlasy strasne masti.Mate nějakou radu jak na ně, aby se tolik nemastily? Masti se bez ohledu na to, jestli je myji každý den nebo třeba jednou za tři dny.Mam je barvené. Prosim poraďte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
2.5.21 21:59

Používáš kondicionér, třeba ho nepoužívat tak často…? Já na vypadávání teda netrpěla, každá to má jinak. Vlasy si meju jednou za 2-3 dny. A hodně horkou vodou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7885
2.5.21 22:00

Na vypadávání ani mastné vlasy netrpím. Myju si je 1× týdně.
Zkus vitamíny, rybí olej, železo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
2.5.21 22:03

Ahoj Zakladatelko,
tady to máš celkem hezky shrnuto:
https://porodnitrauma.cz/vlasy-2/

Za mě je to normální, jak z mojí zkušenosti, tak ze zkušenosti kamarádek. Musíš vydržet. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
2.5.21 22:49

Ony se můžou taky mastit z důvodu, že mohou být suché nebo suchá pokožka.
Zkus třeba nějakou hydratační domácí masku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
2.5.21 23:03

Mně proti vypadávání vlasů po porodu pomohla bylina „moringa oleifera“, která mi pomohla doplnit chybějící vitamíny. No, a vlasy se mi přestaly nadměrně mastit až po více než dvou letech od porodu (do té doby jsem si je musela mýt denně, teď stačí už jen obden) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
3.5.21 20:37
@KKikina píše:
Používáš kondicionér, třeba ho nepoužívat tak často…? Já na vypadávání teda netrpěla, každá to má jinak. Vlasy si meju jednou za 2-3 dny. A hodně horkou vodou!

Kondicionér vubec nepoužívám. a sampony se, snažím měnit. ale, stejně se vlasy masti.Uz mo nevim co s tím. zkusim tu horkou vodu.diky za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat