Pečení po druhé asi jsem na to dřevo

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 05.05.18 13:18
Pečení podruhé asi jsem na to dřevo

Tak jsem si troufla upéct další řezy. Tentokrát tyhle:https://www.toprecepty.cz/…ve-rezy/.Všechno šlo dobře ale když jsem smíchala těsta a chtěla dát plech do trouby, bylo to tak plné, že jsem čtvrtku vylila na zem, něco káplo na dvířka u trouby. Když jsem dělala světlé těsto, při šlehání ručním ponorným mixérem jsem těsto měla všude. Tak já vážně nevím, jestli jsem takové dřevo, nebo mám smůlu na recept. Každopádně jsem to co zbylo dala do trouby a počítám s nezdarem. Peklo jsem to po záchvatu úzkosti a 1 oxazepamu. Spíš jako terapii abych se zaměstnala a nemyslela na to, jak mi je opět zle. Tak uvidíme, třeba to bude aspoň drobet k jídlu. Jinak posledně na tu oslavu jsem koupila pár zákusků a vybrala jsem ty nejmíň pokažené kousky buchty a všem to nakonec chutnalo. Jen těsto bylo tenké. Ale nikdo si nestěžoval asi náhoda. No nic jen jsem se chtěla pochlubit jaké jsem tele. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 36 inzerátů 05.05.18 13:22

Tyhle rezy delam dle me je recept ok :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 05.05.18 13:23

Jsi tele.

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 05.05.18 13:24
@Hermina.p píše:
Tyhle rezy delam dle me je recept ok :lol:

Jo, v troubě to zatím vypadá dobře. Asi jsem prostě na to nemehlo. Možná by se to spíš nemělo šlehat ponorným šlehačem ale robotem? zase se mi ho nechce kupovat, na to mé pečení 1 za čas. No nic, jdu se převlíct, i já jsem od toho zaprasená

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 05.05.18 13:24
@pikola píše:
Jsi tele.

Já vím, asi prostě na to nemám.

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 05.05.18 13:27

@Cosmopolitan používám jen ponorny mixer a v pohodě. To chce jen trochu cviku

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 05.05.18 13:28
@Cosmopolitan píše:
Jo, v troubě to zatím vypadá dobře. Asi jsem prostě na to nemehlo. Možná by se to spíš nemělo šlehat ponorným šlehačem ale robotem? zase se mi ho nechce kupovat, na to mé pečení 1 za čas. No nic, jdu se převlíct, i já jsem od toho zaprasená

Jestli ti to cáká tak máš buď malou mísu, nebo nesmíš hned šlehat naplno. Nebo si kup na mísu poklop a nebude stříkat nic. https://www.zbozi.cz/…-ke-slehani/ ponorný šlehač se na těsto nepoužívá, na to se používá ruční mixer.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10938 příspěvků 05.05.18 13:30

@Cosmopolitan dala si ten mixer dovnitř než si ho zapla, vid? :think: :hug:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 13:30

Jak jsem si četla název diskuze tak jsem si říkala… tvl snad to zas není ona :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5480 příspěvků 05.05.18 13:31

Nemáš malej plech že se ti to nevejde? Na šlehání si beru hlubší misku, když je těsto jo tekuté tak ji ještě dám do dřezu a šleham v něm a nešleham hned naplno

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 05.05.18 13:31
@Tichošlápek píše:
@Cosmopolitan používám jen ponorny mixer a v pohodě. To chce jen trochu cviku

Já šlehám na nejmenší rychlost a stejně je to všude.

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 05.05.18 13:33
@pikola píše:
Jestli ti to cáká tak máš buď malou mísu, nebo nesmíš hned šlehat naplno. Nebo si kup na mísu poklop a nebude stříkat nic. https://www.zbozi.cz/…-ke-slehani/ ponorný šlehač se na těsto nepoužívá, na to se používá ruční mixer.

Ten právě nemám, ruční mixér. Zas tak často nepeču, tak se mi nechce investovat. Jinak šlehala jsem na nejmenší rychlost. zatím nic necáká. Ta mísa je dobrý nápad.

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 05.05.18 13:33
@Detsa píše:
@Cosmopolitan dala si ten mixer dovnitř než si ho zapla, vid? :think: :hug:

Ano

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 05.05.18 13:34
@Doe_Jane píše:
Jak jsem si četla název diskuze tak jsem si říkala… tvl snad to zas není ona :mrgreen:

Njn, jsem blbá.

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 05.05.18 13:34

Tak šlehej růčo, bude to zadarmo, nic nezacákáš a ještě si zacvičíš :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >