Reklama

Recepty na polévky pro dvouleté děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 13.10.10 14:53
Pecepty na polívky pro děti

mohli byste mi někdo poslat nějaké recepty na polévky pro 2 leté děti. Nějak mi docházej nápady. Díky

Reklama

Reakce:

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 13.10.10 15:21

Také bych docela nějaké brala :think:

Já dělám malému často brokolicovou a květákovou, ty miluje ..

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 13.10.10 15:56

Mohu poprosit aspoň o ty recepty tý brokolicový a květákový polévky.Díky.

TehotnaTerezka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.10 16:01

ja vcera delala dynovou - jen jsem dala varit dyni, pridala jednu kostku bujonu (nemusi byt), pak rozmixovala tycovym mixerem a zahustila troskou mouky rozmichanou ve smetane
smakovali jsme si vsichni, vcetne manzela

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 13.10.10 17:19

Taky jsme si oblíbili dýňovou. Pak ještě často dělám sýrovou (rozpustit tavené sýry ve vodě, přidat bujon a dochutit, zahustit trochou mouky v mléce), rajskou (rajčata nakrájet a rozvařit, přidat smetanu a dochutit), cibulovou (nakrájenou cibuli rozvařit, rozmixovat, přidat bujon a nějakou zavářku), koprovku, z červené čočky, různé zeleninové atd.

Malému tam samozřejmě bujon nedávám.

Mína 77
Povídálka 36 příspěvků 31.01.17 10:26
@SvatkaM píše:
Taky jsme si oblíbili dýňovou. Pak ještě často dělám sýrovou (rozpustit tavené sýry ve vodě, přidat bujon a dochutit, zahustit trochou mouky v mléce), rajskou (rajčata nakrájet a rozvařit, přidat smetanu a dochutit), cibulovou (nakrájenou cibuli rozvařit, rozmixovat, přidat bujon a nějakou zavářku), koprovku, z červené čočky, různé zeleninové atd.Malému tam samozřejmě bujon nedávám.

No.. :( Když dáváte malému takové svinstvo jako tavene sýry, tak tím, že nepoužijete bujon, už stejně nic nezachranite. Proboha ženský, opravdu je tak těžké se aspoň trochu zajímat o výživu? Hledala jsem nějaký nápad na dynovou polévku a najdu takové hrůzy. A pak matky lítají po doktorech, že mají děti všelijaké neduhy :? Tavene sýry prosím vás, ani psovi! A udělat domácí bujon není nic těžkého. Stejně jste s těma dětmi doma a kor když máte jen jedno, tak vůbec mi hlava nebere, že nemáte čas. Sorry, ale s jedním dítětem se v podstatě kopete do zadku, takže herdek dám na plotnu a pak si můžu dělat co chci, nemusíte tam stát a foukat. Takovou lenost opravdu nechápu. :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >