Pečete někdy cukroví i z Hery

Anonymní
22.11.20 12:02

pečete někdy cukroví i z Hery

Chci se zeptat, ráda bych už něco začala péct na Vánoce, ale doma mám jen Heru. Vždy jsem dávala max. půl na půl, máslo a Hera. Je v tom velký rozdíl chuťově, pokud bych použila jen Heru, máte někdo odzkoušeno?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14357
22.11.20 12:04

Zkusila jsem to jednou a nedalo se to jíst. Jsem zmlsaná. Peču pouze čistě z másla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9063
22.11.20 12:06

Ano, z hery to nemá žádnou chuť.
Ale když ti nevadí půl na půl, tak to asi bude jedno, protože i půl na půl je zrovna u cukrové nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
22.11.20 12:10

Jedině z másla. Heru tak možná do buchty na plech. Do cukroví ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 12:13

@Sany80s píše:
Ano, z hery to nemá žádnou chuť.
Ale když ti nevadí půl na půl, tak to asi bude jedno, protože i půl na půl je zrovna u cukrové nic moc.

Vyjde to draho z másla, moje manika peče vanikové rohkíčky ze sádla, půl na půl, jsou jiné, ale jíst se dají..Já tedy raději počkám a přikoupím máslo. Linecké jen z Hery dělat nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
38
22.11.20 12:15

Heru nepouzivam vobec. Maslo sem tam, tam, kde sa da nahradzujem kokosovym olejom. Samozrejme nie vsade a raz za cas zhresim a spravim aj take cukrovi/kolace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4504
22.11.20 12:16
@Anonymní píše:
Vyjde to draho z másla, moje manika peče vanikové rohkíčky ze sádla, půl na půl, jsou jiné, ale jíst se dají..Já tedy raději počkám a přikoupím máslo. Linecké jen z Hery dělat nebudu.

Jak moc draho prosím tě? Já peču čistě s másla. to cukroví je uplně jiné…Heru nekupuji vůbec do ničeho. Přečti si složení, pěkný humus. V tescu měli máslo za 22kč, už mám na mrazáku. Kolik kilo pečeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24278
22.11.20 12:17

Mě to nechutná z hery, takže radši míň, ale z másla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4504
22.11.20 12:18
@milami píše:
Jedině z másla. Heru tak možná do buchty na plech. Do cukroví ne.

u nás ani to neee… už jen to složení bleee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
22.11.20 12:20

Pecu jedine z Hery. Doma se jinak nepeklo tak jsem zvykla a me to chutna. Plus nemusim cukrovi nechavat rozlezet, pze je hned krasne mekke a krehke.
Ale u me je to i tom, ze me proste maslo nechutna a na tepelnou upravu to nedavam vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 12:20

@Veru1987 píše:
Jak moc draho prosím tě? Já peču čistě s másla. to cukroví je uplně jiné…Heru nekupuji vůbec do ničeho. Přečti si složení, pěkný humus. V tescu měli máslo za 22kč, už mám na mrazáku. Kolik kilo pečeš?

Nebudu to přehánět, ani nebude kdy péct, budu víc v práci jak doma. Něco jsem proto letos objednala a něco upeču, tak 3 - 4 druhy ještě, dělám ale z dvojité dávky, rozdám dětem..

• Citovat
  • Nahlásit
4504
22.11.20 12:22
@Anonymní píše:
Nebudu to přehánět, ani nebude kdy péct, budu víc v práci jak doma. Něco jsem proto letos objednala a něco upeču, tak 3 - 4 druhy ještě, dělám ale z dvojité dávky, rozdám dětem..

takže 2-3kg? kolik tam bude třeba másla? 7-8ks? To zase není taková investice. Jako chutové čistě s másla je fakt prostě uplně jiné. Mnamka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5560
22.11.20 12:22

No z hery se to neda jist, taky u nas probehl takovy pokus. Pokud uz nekdo ma problem s penezma, tak bych udelal min maslovyho poctivyho a dobryho cukrovi. Nez hromadu hnusu co se neda jist. I kdyz, jsou lidi co sni snad i h*vno, hlavne ze bylo levny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 12:23

@Leenvecka píše:
Pecu jedine z Hery. Doma se jinak nepeklo tak jsem zvykla a me to chutna. Plus nemusim cukrovi nechavat rozlezet, pze je hned krasne mekke a krehke.
Ale u me je to i tom, ze me proste maslo nechutna a na tepelnou upravu to nedavam vubec.

Právě, i moje babička používala Heru a vše hned měkké, to je pravda. Cukroví bylo dobré, jen trošku jiné.

• Citovat
  • Nahlásit
9063
22.11.20 12:23
@Anonymní píše:

Já vím, že to vyjde draho, ale já jsem natolik mlsná, že bych to horší nejedla. ;) Nestojí mi to za to, když vím, že něco jiného chutná lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama