Pečete si samy Sweet baru na svatbu?

108
21.6.21 08:17

Pečete si samy Sweet baru na svatbu?

Ahoj, pečete si některá sama sweet bar? kolik dní před svatbou začínáte? A nepekla jste některá dopředu a pak zmrazila? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1609
21.6.21 09:10

Na svatbu bych nic nemrazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9886
21.6.21 09:15

Sladký jsme si pekli sami. Kromě dortu. Ale převážně to bylo do vysluzek, na svatbě se toho sladkého zase tolik nesni. Pekly sme cca 14 dní předem. Nejdřív suchý věci jako linecky, korpusy apod. To nám vydrželo ve sklepe a kremovy posledních pár dní před svatbou, ale měli jsme velke lednice co bývaji v hospodách na nápoje, takže jsme to měli pohodlně kde uskladnit. Zamrazili sme az to co zbylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
21.6.21 09:38

Já bych nemrazila, osobně mi to nechutná. Koláčky vám v chladu vydrží minimálně 3 dny, korpusy na cukroví můžete péct 14 dní dopředu, namazané v chladu vydrží stejně jako cukroví na Vánoce, klidně týden, 10 dní. Mám výborný recept na koláčky, které vydrží i týden, netvrdnou, neokorají, stačí uložit do krabice do chladu.
Nekynuté koláčky:
600g polohrubé mouky
250g másla
2 žloutky
1 kostka droždí (dávám necelou)
troška mléka, pokud je potřeba, lžička rumu špetička soli, 60g krupicového cukru
Vše vymíchat, nechat odpočinout půl hodiny v lednici, pak vyválet placku max 1/2cm, vykrajovat kolečka, přendat na plech, zdobičkou dát nádivky, ozdobit plátkem mandle, rozinkou namočenou v rumu… a dát péct. Peče se tak 10-15 minut, musí zůstat světlé, jen zespodu mají trochu chytnout barvu. Je možné je pocukrovat. Vydrží i týden vláčné. Dělám tak 2 cm velké, takže je možné je použít i jako svatební.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
21.6.21 09:40

nekynuté koláčky

Recept výš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
21.6.21 10:57

Připojila bych se k dotazu… Hledám inspiraci, spíš mě zajímá co tak pečete na ten sweet bar, mám vymyšlené košíčky z lineckého, panacottu, větrníčky, laskonky, cupcaky napadá ještě někoho něco? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
21.6.21 12:52

Měli jsme sweet bar zařízený od cateringu, ale pekli jsme svoje moravské a svatební kláčky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
21.6.21 13:36

Já budu dělat panacotu, cokopenu a Tiramisu do skleniček… Pak chci dělat dortová lízátka a kremrole a jahody v čokoládě :) zbytek asi někde objednám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9270
23.6.21 16:43

@valacek jako na svou vlastní svatbu ty chceš sama dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
24.6.21 11:31
@Cenarius píše:
@valacek jako na svou vlastní svatbu ty chceš sama dělat?

Ano 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat