Pecka, o eMimino.cz se ví i v zahraničí

175
20.3.17 13:05

Pecka, ví o emimino.cz i v zahraničí

Pohybovala jsem se pár měsíců i v zahraničí. Jsem mile překvapena. O emimino.cz tam ví hodně žen a já měla velkou radost. Nebyla to jen jedna žena, ale když jsem zavedla na Vás řeč, koukala jsem kolik lidí Vas zná. Připadalo mi že jsme si hned všechny blíž. Jen tak dál. Já Vám přeji hodně lidí a diskusí a hlavně sluníčko v duši. Joo a zravíčko samozřejmě. Mamatko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
20.3.17 13:12

Jako kde v zahraničí? na Slovensku? nebo co taková Němka má z českého emimina to nevím :mrgreen:
o emiminu ví každý, však je to Babišovo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
20.3.17 13:13

@mamatko No když jsem byl v Lesothu, byl jsem pravděpodobně jedinej, kdo tam měl o emiminu tušení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
20.3.17 13:18

Zahraničí

No já měla asi štěstí jak tak koukám, ale slovensko to nebylo. V zahraničí žije spousta českých žen a ty se o tyto stránky zajímají a hlavně to učí i cizinky. Překlad stránek funguje i tam. Já jen že mne to fakt potěšilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
20.3.17 13:22

No tak já nevím o tom že by tady psala nějaká cizinka, která nežije v čr… samozřejmě že jsou tady češky které žijou v zahraničí ale tak to je jasné že to znají a vyhledávají české stránky… a to jako si překládají dotazy nebo rady nebo co :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
17690
20.3.17 13:23

@mamatko a kde konkrétně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 13:41

Mě by spíš zajímalo, co podobného jako emimino mají zase v zahraničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
21.3.17 10:50

No nějaké stránky tam mají asi všude, ale prý ne takové jako je emimino.cz Prostě jsou naše stránky super. :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17690
21.3.17 11:27

@mamatko kde konkrétně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
29.3.17 18:34
@mamatko píše:
Pohybovala jsem se pár měsíců i v zahraničí. Jsem mile překvapena. O emimino.cz tam ví hodně žen a já měla velkou radost. Nebyla to jen jedna žena, ale když jsem zavedla na Vás řeč, koukala jsem kolik lidí Vas zná. Připadalo mi že jsme si hned všechny blíž. Jen tak dál. Já Vám přeji hodně lidí a diskusí a hlavně sluníčko v duši. Joo a zravíčko samozřejmě. Mamatko
:) :) Ty se v zahraničí bavíš o emiminu? Kolik lidí nás zná? :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
4.4.17 11:03

Nebavím se o emiminu, to byla náhoda. Jen jsme mluvili o dětech a já asi něco říkala o těchto stránkách a byla odezva. Nic víc jsem tím namyslela. O nic nejde, jen mne to potěšilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17690
4.4.17 16:10
@mamatko píše:
Pohybovala jsem se pár měsíců i v zahraničí. Jsem mile překvapena.O emimino.cz tam ví hodně žen a já měla velkou radost. Nebyla to jen jedna žena, ale když jsem zavedla na Vás řeč, koukala jsem kolik lidí Vas zná. Připadalo mi že jsme si hned všechny blíž. Jen tak dál. Já Vám přeji hodně lidí a diskusí a hlavně sluníčko v duši. Joo a zravíčko samozřejmě. Mamatko

hmm asi malinko kecáš nebo si nepamatuješ co jsi napsala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 20:12
@mamatko píše:

tomu se říká skialpinismus, ty máš dost, už nikam nejezdi. Hele a znají tam i mě? pokud ne, tak tvá zmínka o pipi byla zbytečná :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1959
3.5.17 21:17
@Doe_Jane píše:
Jako kde v zahraničí? na Slovensku? nebo co taková Němka má z českého emimina to nevím :mrgreen:
o emiminu ví každý, však je to Babišovo :lol:

taky mě to hned napadlo :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 09:43
@onajeblond píše:
taky mě to hned napadlo :mrgreen: :mrgreen:

Jak to, že je to toho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit