Pečuji o sebe, ale stejně nevypadám dobře

Anonymní
5.4.20 20:48

Pečuji o sebe, ale stejně nevypadám dobře

Je to trapné téma jako od puberťačky a ne od 30leté ženy :) ale prostě… většina lidí si jako nehezkou ženu představí tlustou a neupravenou s odrosty a mastnými vlasy nebo ve špatném oblečení. Takže různé proměny bývají v duchu úpravy vlasů nebo změny šatníku. To já nepotřebuji, jsem štíhlá a upravená, připadá mi, že dělám maximum pro to, abych byla hezká. Ale necítím se tak, protože mám nic moc obličej - úzký s vysokým čelem a velkým nosem. Snad všichni mají širší obličej. Nevím, jak to opticky zamaskovat. Myslím, že to je to, co mě kazí. Samozřejmě jsou horší problémy, o tom netřeba diskutovat :D má / měl někdo podobný mindrák ze vzhledu, co nejde vyřešit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

77
5.4.20 20:51

Co zkusit nějaký kurz líčení s vizážistkou? Určitě by poradila nějaké triky, jak zamaskovat nedostatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
5.4.20 20:53

Zkus nějaký rozjasňovač. Je to maličkost, ale udělá hodně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 20:54

Hodně ti pomůže správná volba účesu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 21:00

Tak jestli to je tak, jak popisuješ, tak to určitě taková tragédie nebude. Ona ta fyzická krása je mimo jiné dost subjektivní, každému se líbí něco jiného. V nejhorším případě, jestli se na sebe fakt nemůžeš podívat, leccos vyřeší i šikovný plastický chirurg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19187
5.4.20 21:07

To vis, ze jsem mela mindrak, co nejde vyresit. Velky zadek, proste proporcne velky kulaty zadek a slo to max zpevnit. A konecne jsem se dockala, kdy jsou zase v mode :lol: tlusty nohy resi podpatky a vhodny vykroj obuvi, velka ramena strih. Kulaty oblicej uces. Atd atd. Vsechno se da vyresit a nejak z toho vytriskat maximum a zvyknout si na to. Tobe musi prece sluset uplne rovna siroka ofina, ne…ja si ji udelat, tak mam z ksichtu livanec ;) drzim palce, at ti poradne zapracuje fantazie ;)

Mmch Celine Dion sve vysoke celo neskryva. Zadna krasavice, ale charisma z ni strika pres cely svet :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1225
5.4.20 21:13

Co plastika nosu? všechno jde řešit, ale záleží na tobě.. ;) Nebo změna účesu, která velikost nosu a vysokého čela zamaskuje.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5183
5.4.20 21:16

Teď je zrovna nevhodné období, ale třeba se poradit s kosmetičkou co a jak,, prokonzultovat účes s profesionální kadeřnicí.
Ono je špatně, že se tak cítíš.
Ale třeba dost reálně věřím, že jsi třeba kočka. Navíc mladá! :cert:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
5.4.20 21:31

Velký čelo se dá zamaskovat ofinkou a nos se dá vykonturovat viz videa na YouTube nebo plastickou operací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
5.4.20 21:34

Správné líčení a tvar účesu udělají hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
5.4.20 21:41

Osobně bych nad plastickou operací čehokoliv nepřemýšlela, nejsem jejich zastáncem. Tvůj problém, pokud vůbec nějaký je, se dá určitě vyřešit líčením, účesem, odbornou radou. Někdy opravdu stačí málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13630
5.4.20 21:52

Každá máme něco. Já třeba mám nos jako Severus Snape, malé oči, spadlá víčka a poslední dobou si všímám, že mám hodně povislé tváře. A víš co? Tolik se nepozoruju a je mi fajn. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 22:00

Plastika nee, to vubec… ten nos neni tak hrozny, jen jsem celkove drobna a on drobny neni. No a ofina bohuzel taky ne, mam i delsi bradu tak o to vic vynikne ta, to radsi at mam vyraznejsi celo nez bradu :) byla jsem na jednom kurzu liceni, ale bylo nas tam vic a nic moc mi to nedalo. Vim ze memu obliceji pomohlo pribrani v tehotenstvi, to byl tak akorat ovalny. Nebo byt celkove tlusta kvuli lepsimu obliceji :roll: tak si vazte toho jestli mate kulatejsi oblicej, budete dele takove „stavnate“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
708
5.4.20 22:10
@Anonymní píše:
Plastika nee, to vubec… ten nos neni tak hrozny, jen jsem celkove drobna a on drobny neni. No a ofina bohuzel taky ne, mam i delsi bradu tak o to vic vynikne ta, to radsi at mam vyraznejsi celo nez bradu :) byla jsem na jednom kurzu liceni, ale bylo nas tam vic a nic moc mi to nedalo. Vim ze memu obliceji pomohlo pribrani v tehotenstvi, to byl tak akorat ovalny. Nebo byt celkove tlusta kvuli lepsimu obliceji :roll: tak si vazte toho jestli mate kulatejsi oblicej, budete dele takove „stavnate“ :)

Jestli chceš, pošli mi foto do sz. Třeba něco vymyslíme. Jak se popisuješ, tak asi budeš typ jako moje sestra. Tam jsme to taky potěšily :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
6.4.20 07:12

Když tě nevidíme těžko poradíme. Pošli fotky postavy a obličeje (klidně do SZ). :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama