Pediacel 2+1 a odklad v okolí Nového Jičína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VenBit
Povídálka 30 příspěvků 17.10.14 20:20
Pediacel 2+1 a odklad v okolí Nového Jičína

Ahojte holky, prosím o radu,

hledám akutně lékaře v okolí Nového Jičína, který je schopný se mnou upřímně a lidsky komunikovat o očkování. Bojuju s naší lékařkou, která mi už několikrát neřekla pravdivé informace o vakcínách a očkování a tlačí mne někam, kde vůbec nechci být. Je mi z celé situace špatně :poblion: Moc díky za pomoc :(

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 20:22

@VenBit zkus Pukovce.. mám s ním dobré zkušenosti

VenBit
Povídálka 30 příspěvků 17.10.14 20:26

@martina.se Znám, byli jsme u něj nastřelovat náušnice protože u nás mi je nikdo nechtěl nastřelit protože nemáme očkování :lol: Není on ale soukromý? Nebo jak je to s platbami u něj?

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 20:48
@VenBit píše:
@martina.se Znám, byli jsme u něj nastřelovat náušnice protože u nás mi je nikdo nechtěl nastřelit protože nemáme očkování :lol: Není on ale soukromý? Nebo jak je to s platbami u něj?

není soukromý :think: nebo o tom nevím. Kluk k němu chodil a když je u táty, chodí doteď a on nikdy nevzal ani korunu, v pohodě ošetří atd.. :think:

Vemas
Kelišová 5492 příspěvků 17.10.14 20:49

@VenBit
Proste bych dr rekla, ze chci odklad. Tecka. Ja prave se taky bala nasi dr. Nechci od ni odchazet, je rpdobry diagnostik, ma vybavenou ordinaci, prijde domu…atd. Proste o to jsem nechtela prijit.
Takze jsem dr rekla, ze v 6ti mesicich dame pediacel. No koukala na me jako na vraha. Sestra do me sila, jak moc riskuju a bla bla bla. Podepsala jsem nakej papir a byl klid.
Bud neustupna

VenBit
Povídálka 30 příspěvků 17.10.14 21:10

@martina.se A i s tim ockovanim mate u nej nejakou zkusenost? Byl mi prave sympaticky kdyz sme byli na to nastrelovani..

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 21:11
@VenBit píše:
@martina.se A i s tim ockovanim mate u nej nejakou zkusenost? Byl mi prave sympaticky kdyz sme byli na to nastrelovani..

odkládal až do půl roku.. teď už u něj nejsme, kvůli stěhování, ale domluva s nim bezproblémová.

VenBit
Povídálka 30 příspěvků 17.10.14 21:17

@Vemas Me se podarilo odsunout, ale uz huci a ma neprijemne poznamky o umrti meho ditete, takze asi tak..lhala mi o doockovani zloutenky B, psala uz jsem i Elekove a ta mi vse vysvetlila, proto jsem rozhodnuta odejit od ni a najit nekoho vstricnejsiho. Uz ji neverim :nevim:

VenBit
Povídálka 30 příspěvků 17.10.14 21:19

Chtela bych odlozit az tak na 8.mesic, mozna bych svolila i drive, ale to jen u schematu 2+1 ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 21:21
@VenBit píše:
Chtela bych odlozit az tak na 8.mesic, mozna bych svolila i drive, ale to jen u schematu 2+1 ;)

za dob mladého nebyl ještě pediacel, a hned byla hexa.. a i tak odkládal a odkládal.. neměl problém. Myslím, že nebude mít problém ani s pediacelem.. zeptej se ho..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >