Pediakid na uklidnění

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 13:54
Pediakid na uklidnění

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost? Pomohlo to na zklidnění? Je určený pro neklidné a hyperaktivní děti.

Reakce:
jessikka
Extra třída :D 10822 příspěvků 03.02.18 14:20

Mám zkušenosti s Pediakidem pro zdravé usínání a byl super u obou dětí. Dávala jsem jim ho někdy mezi 2-2,5 rokem, kdy se stále několikrát v noci budili a často několik hodin nespaly. Po třech ddnech podávání spaly třeba se jedním vzbuzením na napití. Vždy jsme dávali jednu lahev, ještě jsme to asi po měsíci zopakovali. Za mě bomba!

Lencaaa.v
Stálice 58 příspěvků 21.03.18 14:59

Vyzkoušel jste teda někdo? Já ho zrovna objednala tak doufam v zazrak :)

Russet
Extra třída :D 12140 příspěvků 21.03.18 16:05
@Lencaaa.v píše:
Vyzkoušel jste teda někdo? Já ho zrovna objednala tak doufam v zazrak :)

Je to doplněk stravy. Ne lék. Takže vitamínky a něco rostlinné složky :nevim:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >