Reklama

Pediakid na uklidnění

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 13:54
Pediakid na uklidnění

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost? Pomohlo to na zklidnění? Je určený pro neklidné a hyperaktivní děti.

Reklama

Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10737 příspěvků 03.02.18 14:20

Mám zkušenosti s Pediakidem pro zdravé usínání a byl super u obou dětí. Dávala jsem jim ho někdy mezi 2-2,5 rokem, kdy se stále několikrát v noci budili a často několik hodin nespaly. Po třech ddnech podávání spaly třeba se jedním vzbuzením na napití. Vždy jsme dávali jednu lahev, ještě jsme to asi po měsíci zopakovali. Za mě bomba!

Lencaaa.v
Stálice 57 příspěvků 21.03.18 14:59

Vyzkoušel jste teda někdo? Já ho zrovna objednala tak doufam v zazrak :)

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 21.03.18 16:05
@Lencaaa.v píše:
Vyzkoušel jste teda někdo? Já ho zrovna objednala tak doufam v zazrak :)

Je to doplněk stravy. Ne lék. Takže vitamínky a něco rostlinné složky :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >