Pediatr Andrej Valovič - Praha 7 - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 14:57
Pediatr Andrej Valovič - Praha 7 - zkušenosti?

Nemáte prosím někdo zkušenost s pediatrem MUDr. Andrejem Valovičem z ResTrialu v Praze 7? Děkuji.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 13:17
Pediatr Valovič

Dobrý den, já osobně tohoto pediatra nemohu doporučit. Má zkušenost je taková, že pan doktor příliš nekomunikuje, nic nevysvětluje a neobtěžuje se ani sdělit, co píše do očkovacího průkazu a z jakého důvodu. Přístup k dítěti mi přijde také dost odtažitý.
Má sice v ordinaci skvělou sestru, která dle mého názoru zastává půlku jeho práce… přesto jsme se však rozhodli pediatra změnit. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 14:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, já osobně tohoto pediatra nemohu doporučit. Má zkušenost je taková, že pan doktor příliš nekomunikuje, nic nevysvětluje a neobtěžuje se ani sdělit, co píše do očkovacího průkazu a z jakého důvodu. Přístup k dítěti mi přijde také dost odtažitý.
Má sice v ordinaci skvělou sestru, která dle mého názoru zastává půlku jeho práce… přesto jsme se však rozhodli pediatra změnit. :?

Děkuji za názor. My jsme chodili k paní doktorce, ale ta tam teď skončila a místo ní je tam doktor Valovič. Jakého jste našli pediatra a jste spokojení?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 14:18

My jsme chodili s dětmi na Prahu 9 a po třetím dítěti jsme se stěhovali a zaregistrovali se k panu doktorovi a jsem s jeho péči moc spokojená. U původní paní doktorky jsme měli opakovaně antibiotika až pan doktor zjistil příčinu a od té doby jsme zatím bez ATB. Přeregistrovala jsem i starší děti. Můžu určitě doporučit.
S pozdravem Nováková

Váš příspěvek
Reklama