Pediatr Brno Řečkovice a okolí

73
20.2.20 14:05

Pediatr Brno Řečkovice a okolí

Dobrý den,
prosím o doporučení pediatra v Brně Řečkovicích a okolí, který řeší problém, se kterým přijdete a nedívá se na vás jako, že jste špatná matka a strašně ho obtěžujete tím, ze jste vůbec přišla. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.2.20 14:12
@Lencaaa.v píše:
Dobrý den,
prosím o doporučení pediatra v Brně Řečkovicích a okolí, který řeší problém, se kterým přijdete a nedívá se na vás jako, že jste špatná matka a strašně ho obtěžujete tím, ze jste vůbec přišla. Děkuji :)

Nechodíte teď k pediatričce na Medláneckou? Tam totiž taky máme problém, budeme přecházet na Halasovo náměstí k paní doktorce Vondrákové.

• Citovat
  • Nahlásit
73
20.2.20 14:18
@Anonymní píše:
Nechodíte teď k pediatričce na Medláneckou? Tam totiž taky máme problém, budeme přecházet na Halasovo náměstí k paní doktorce Vondrákové.

Jj, tam přesně chodíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.20 14:42
@Lencaaa.v píše:
Jj, tam přesně chodíme :)

Ta sestra je moje noční můra už :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
73
20.2.20 15:25
@Anonymní píše:
Ta sestra je moje noční můra už :mrgreen:

Na druhou stranu, ta sestra alespoň na něco odpoví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.20 15:58
@Lencaaa.v píše:
Na druhou stranu, ta sestra alespoň na něco odpoví :D

Ona by možna odpověděla i paní doktorka, ale mě už přijde tak utlačená, že už je asi naučená být potichu :mrgreen: Minule jí sestra buzerovala i při odběru krve :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1972
20.2.20 16:00
@Anonymní píše:
Ona by možna odpověděla i paní doktorka, ale mě už přijde tak utlačená, že už je asi naučená být potichu :mrgreen: Minule jí sestra buzerovala i při odběru krve :lol:

Doporučuji doktorku Šimánkovou, Pod kaštany. Chodím tam s dcerou a jsem moc spokojená. Paní doktorka má moc pěkný vztah k dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.20 03:32

My chodíme k MUDr. Chudáčkovi na Banskobystrické, ten je bezva - vyslechne, poradí, všechno řeší a hlavně mně přijde takovej na pohodu, nic ho neobtěžuje, netváří se na vás, že zas prudíte. A to já jsem asi celkem vyplašená matka, co se zdravotního stavu dětí týká, takže pořád něco řeším a mám potřebu se na něco ptát, kvůli něčemu volat apod. :-) A hlavně to umí výborně s dětma, je na ně hodnej, rozptýlí je, ty moje si od něj nechají udělat jakékoliv vyšetření bez problémů. Ale nevím, jestli ještě bere další pacienty.

• Citovat
  • Nahlásit
73
25.2.20 07:00
@Anonymní píše:
My chodíme k MUDr. Chudáčkovi na Banskobystrické, ten je bezva - vyslechne, poradí, všechno řeší a hlavně mně přijde takovej na pohodu, nic ho neobtěžuje, netváří se na vás, že zas prudíte. A to já jsem asi celkem vyplašená matka, co se zdravotního stavu dětí týká, takže pořád něco řeším a mám potřebu se na něco ptát, kvůli něčemu volat apod. :-) A hlavně to umí výborně s dětma, je na ně hodnej, rozptýlí je, ty moje si od něj nechají udělat jakékoliv vyšetření bez problémů. Ale nevím, jestli ještě bere další pacienty.

Děkuji ua info, nad tímto panem doktorem jsem už přemýšlela, snad bude mít volné místečko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
25.2.20 07:02
@Anonymní píše:

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste už řešila zdravotní kartu? Jestli jste si ji vyzvedla osobně nebo jestli si to ti doktoři nějak pošlou? Upřímně, vyzvedávat se mi nechce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama