Pediatr - Brno Veveří, Královo Pole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Portico
Nováček 2 příspěvky 17.08.09 12:53
Pediatr - Brno Veveří, Královo Pole

Ráda bych vás poprosila o doporučení pediatra v blízkosti Brno-Veveří, Královo Pole. Jsem ve 33.týdnu.

Kvůli blízkosti uvažuju o MUDr. Bruzlovi - Poliklinika na Zahradníkově. Nemůžu ale najít žádné reference. Nemáte někdo zkušenost?

Naopak podle referencí ještě uvažuji o MUDr. Remundové - Marešova.

Předem díky za jakékoliv info :).

Portico

Reakce:

ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 17.08.09 13:08

K Remundové chodíme - je skvělá!! Funguje i na mobilním telefonu, ve vážných případech i o víkendu. Hnedka vedle je Bílý dům - kam kdyžtak odskočíš na odběry s mimčem a ve chvilce seš s výsledkama zpátky. Prti mimina bere přednostně - když je sestra v čekárně uvidí.
Dá se s ní o všem poradit, člověk nemá pocit že jenom šupšup a už abys byla pryč, protože je plná čekárna.
Po porodu mně propustili v sobotu, což jí vůbec nevadilo a hnedka odpoledne se u nás zastavila aby malého zkoukla a vyřídila co je třeba.
Taky s kojením byla ochotná pomoct a podpořit (ale nám to vůbec nešlo), takže když uviděla že už sem definitivně rozhodnutá kojení vzdát - nehudrala, povzbudila a poradila s výběrem umělého mléka.
Jo a antibiotika nepředepisuje jak na běžícím pásu. Raději tomu dá vždycky chvilku aby se ukázalo vo co de.
Jinak soudit nemůžu - mám doma nezdolné dítě, nemocnej byl jenom jednou, ťukťukťuk.
Tak ať dobře vybereš.

Portico
Nováček 2 příspěvky 17.08.09 13:29
to Ivusha

Díky moc za ujištění, že je MUDr. Remundová dobrá volba :).

Počkám ještě, jestli se neozve někdo se zkušeností s Poliklinikou Zahradníkova a podle toho se definitivně rozhodnu.

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 17.08.09 21:55

Obě moje děti chodí k MUDr. Čechové - Pod kaštany. A jsme moc spokojení :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >