Pediatr Chlumec nad Cidlinou

10.1.20 11:49

Pediatr Chlumec nad Cidlinou

Ahojky děvčata, nenašla jsem žádné téma na pediatry v Chlumci nad Cidlinou a jeho okolí a tak zkusím založit diskuzi :)
I když vím, že mám ještě brzy, začínám druhý trimestr… Ale nám nařízený klid na lůžku a téměř jedinou zábavou je pro mě knížka a internet :think:
Tak vás prosím, jaké máte zkušenosti s dětskými lékaři v Chlumci a jeho okolí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Anonymní
10.1.20 12:48

Přímo v Chlumci chodíme k MUDr. Hrunkovi a naprostá spokojenost, ve stejným baráku má ordinaci MUDr. Novák a ten je prý taky dobrý. S tím jsem měla tu čest 2× na pohotovosti v Novém Bydžově, kde na střídačku bývají, nebo jsem u něj jednou byla, když zastupoval Hrunku. A dobrý, zdají se mi dobrý oba. U Nováka mi vyhovovalo, že dětem udělal CRP, Hrunka testuje z moči. Hrunka je hodně pro očkovací, to nevím jak Novák. Ale zase jsem se setkala s maminkou, která chodí k Novákovi a ta zase chválila přístup Hrunky, při zástupu :nevim: Oba dělali na dětským v Novém Bydžově, než to zrušili. Ale zatím jsme tam naštěstí moc často nemuseli, děti tolik nemarodí (nechci to zakřiknout), ale zase když už marodí, tak to bývá vážné (takže opravdu to nechci zakřiknout).

• Nahlásit
  • Citovat
10.1.20 13:43

Děkuji za pomoc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama