pediatr-co vse od nej chtit?

204
12.2.06 20:09

pediatr-co vse od nej chtit?

Ahoj holky,
dnes vecer jsem volala pediatrovi, protoze mala se nam dostala k molitanové hoube na myti, a kousek ji snedla. Byla jsem vykulena a v tom zmatku me nikdo jiny nenapadl. Ochotne poradil. A pak me napadlo, jestli ho neotravuju, meli jsme radsi volat na pohotovost? Sice za tech 10 mesicu jsem ho takhle prudila jen 2krat, ale stejne. S kym odbornym se radite vy? dekuju, misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
12.2.06 20:24

ahojky,

určitě to není,,pruzení,,a pokud to tak bere a dá ti to najevo tak to není ten SPRÁVNÝ pediatr.Já naší pediatričce volám i s méně závažnými věcmi-jen se poradit apod.např.jsem jí naposled volala od kdy dávat botičky.Jasně že tam nevolám s každým,,pšoukem,,na věci obecnější se snažím ptát na poradně(zapíšu si co jsem chtěla)ale když je něco aktuálního či akutního tak volám.Vždy se spolu zasmějeme že se jistím,ale tak to má být.
Jednou jsem jí dokonce volala domů na pevnou,to byla vyjímečná situace,byli jsme mimo republiku a malý začaly sípat a chrčet,tak jsem se vylekala ale byla příjemná a pokud by se malý zhoršil,měla jsem ji volat znovu.
Navíc je velmi přátelská k dětem,s každým se pomazlí,s většími popovídá a má opravdu vyrovnané názory.

Tak pediatrům zdar!

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
13.2.06 09:13

Ahoj,
já myslím, že je možná naopak lepší „otravovat“ pediatra než na pohotovosti:)
Jinak myslím, a dneska ve snídani s novou to pediatr podotkl dobře, že lepší jsou zbytečné (někdy z pohledu doktora) dotazy, než něco zanedbat. Ptát se prostě na každou blbost která tě napadne.
Horší je, když se pak pediatr tváří, jak kdybys byla blbá a to je pak špatně:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
13.2.06 12:27

Ahoj.

Myslím, že pediatři jsou na to zvyklí.
Osobně jsem pediatričce volala jen jednou - mám číslo jen do ordinace - po konzultaci jsme stejně skončili u ní a velmi rychle v nemocnici. Tady je výhoda, že dítko zná osobně.
Na pohotovost bych volala o víkendech nebo v noci - také jsme jednou konzultovali začínající laryngitidu ( než manžel dorazil z práce a na pohotovost nás odvezl).
Jinak máme to štěstí, že mezi kamarádky se řadí 2 dětské lékařky, takže ty taky poradí - snažím se to nezneužívat.

Raději bych stejně někoho „otravovala“ ( je to vůbec otravování?), než něco zanedbala.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama