Pediatr - Havirov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rupinka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 13.04.09 14:56
Pediatr - Havirov

Dobry den, prosim poradte mi pri vyberu lekare - pediatra. Misto bydliste Havirov, tak pokud mozno v tomto meste…

Reakce:
Lucie1977
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 13.04.09 16:28

chodíme k MUDr.Nytrové na trojku je to hodná doktorka

chdí tam i kámoška z Ptřvaldu a taky si jí pochvaluje

beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 14.04.09 10:16

Chodíme k Dr. Fijakové (za Permonem) je úžasná. Vřele doporučuji :-)
Jo a koukám, že naše děti mají narozeniny ve stejný den (akorát ten můj už má 3 roky :wink: ) Tak vše nej :-)

subaru
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 14.04.09 10:18

my chodime k Mudr.Hlavackove a taky jsme spokojeni,hodne lidi chvali i pani dok. Fijakovou.Ja ovsem nemenim jsem spokojena s nasi :wink:

22vaci
Nováček 1 příspěvek 11.02.19 12:41

Dobrý den, chtěla bych se vas zeptat, zda neporadíte nějakého dobrého pediatra v Havířově. Čekám miminko, do Havířova jsem se přivdala. Sama mám všechny lékaře v Ostravě a tady žádné lékaře neznám. Chtěla bych nějakého lékaře, který neni skoupý na slovo a nebudu z něj muset všechno tahat jako z chlupaté deky a který bude vstřícný k diskuzi o alternativách­.:slight_smile: Dě­kuji

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >