Pediatr Karviná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Samantaa
Nováček 6 příspěvků 28.01.19 21:16
Pediatr Karvina

Dobry vecer, chtela bych poprosit o tip na dobreho pediatra v Karvine, hlavne co se tyka pristupu k detem apod. Zatim chodime ke Kubatkove, ale dost se to tam zmenilo. Ordinuje tam ted casto Kubatkova mladsi a soucasna zdravotni sestra moc citlivy pristup k detem nema. Moc dekuji za pripadne odpovedi :-)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 21:20

Chodura je super - jen nevím jestli bere i děti :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 21:43

Všemi deseti doporučuju MUDr. Smetanovou. Chodila jsem k ní já, moji sourozenci a nyní k ní chodím se svým dítětem a nedala bych na ní dopustit. Rovněž obě sestřičky jsou super

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 21:48

Já pana Chodúr tedy nedoporučuji. Zadrbal mi v dětství co se dalo. Prosím anonymně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 21:49
@Anonymní píše:
Já pana Chodúr tedy nedoporučuji. Zadrbal mi v dětství co se dalo. Prosím anonymně

Oprava pana Choduru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 23:29

Mě zase zadrbal pan Siuda :nevim: a po přechodu k Chodurovi super :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >