Pediatr Kladno - doporuceni

Anonymní
9.12.20 15:19

Pediatr Kladno - doporuceni

Ahoj,
Chci se zeptat, jestli je tu nekdo, kdo navstevuje s ditetem Mudr. Hubkovou nebo Mudr. Dedinovou v Kladne? Pokud ano, jak jsou na tom s pristupem k ockovani? Chci odkladat a s nasi dr. jsme se kvuli tomu nepohodly, naockovala by nejlepe vsechno co existuje a jeste klidne najednou.
Pripadne doporuceni na jinou detskou doktorku, ktera je trochu normalni v tomhle smeru?
Diky moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.12.20 15:29

Zmíněné Dr. neznám. Chdíme do Švermova k Dr. Reiterové a tam nebyl problém očkování odložit.
Dobře na mě působí i Dr. Dimková.

• Citovat
  • Nahlásit
5852
9.12.20 16:34

No, odpovím ti asi trochu jinak…už jsi zjišťovala, zda vybrané lékařky mají volnou kapacitu…?
Na Kladně je teď trochu krize a nepřibírají už ani ti „horší“ pediatři… Ti lepší neberou už dávno :nevim:
Na Kladně je teď problém najít jakéhokoli pediatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.20 16:45

Pediatr Kladno

My chodíme k Mudr Seifertové a nemohu si stěžovat. Můžete zkusit zavolat, zda bere nové pacienty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3431
9.12.20 17:27

@Kočička12 naprostý souhlas! Kvůli ní jsme měnili i pojišťovnu a stalo to za to :palec: za to paní doktorka Plavkova, to bylo něco, sama arogance

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
9.12.20 17:39

Jako že by sis vybírala? To je celkem legrační dotaz v situaci, kdy na Kladně absolutně nikdo nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.20 08:29

Diky za doporuceni.
Zminene doktorky jsem jeste nezjistovala, je mi jasne, ze ted bude trochu problem zmenit pediatra, ale zkusit to muzu :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat