Pediatr, který nehrotí očkování - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amiraa
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 17:42
Pediatr, který nehrotí očkování - Praha

Ahoj všem,

začínám 3. trimestr a pomalu se tak blíží doba výběru pediatra.
Nemáte prosím nějaký tip na někoho v Praze, kdo je benevolentnější v otázce očkování, neprudí kolem toho a je spíš přístupný alternativám? Trvalé bydliště mám na P-1, ale pokud se povinně neřeší spádovost, je mi úplně fuk, kde sídlí. Díky!! :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 17:46

Mudr. Dagmar Dohnalova na P11. Jen u ni je trochu problem, ze ona nehroti naprosto nic, napr. ani kojeni a s klidem rekne mamince propustene z porodnice at klidne nekoji, ze je to jedno.

Amiraa
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 18:27

Super, díky moc! To kojení mi vůbec nevadí, stejně to u mě s největší pravděpodobností nebude možný, takže jsem ráda i za tenhle přístup ;)

@Anonymní píše:
Mudr. Dagmar Dohnalova na P11. Jen u ni je trochu problem, ze ona nehroti naprosto nic, napr. ani kojeni a s klidem rekne mamince propustene z porodnice at klidne nekoji, ze je to jedno.
Fjodorka
Extra třída :D 11281 příspěvků 23.01.19 18:33

MUDr. Veselková, Praha 2, někdy trochu protivná, ale vše nechává na rozhodnutí rodiče, nenutí nic podepisovat, na vše říká „tak jo“

sepos
Kecalka 174 příspěvků 23.01.19 18:50

Jak to tu čtu, tak obě doporučené lékařky vypadají vážně schopně a kvalitně…ale co žejo, hlavně že nebudou očkovat…

Xmichaelah
Kecalka 102 příspěvků 23.01.19 19:07

Ono co znamena nehroti ockovani? Mam skvelyho pediatra, ktery mi vychazi vstric ( mala se mi nezda.., jeste pockame…)- proste nenuti me za kazdou cenu - ale urcite naockujeme vse povinne (ani jsem neresila, zda by mi nejak vysel vstric, kdybych tohle chtela). Takze mala ma v 9.mesicich 1 Hexu, s tim ze mi rekl, ze mame cas… bere ohled na to, ze ji rostou zuby aj. Jinak je hodne peclivy… je na P10

svapi
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 23.01.19 19:12
Amiraa
Povídálka 13 příspěvků 23.01.19 19:17

Znamená to, že nebude blbě kafrat, když odmítneme (většinu) povinných očkování.
Jinak nechci tuhle problematiku nijak rozebírat, jen hledám doktora, kterej to skousne.

@Xmichaelah píše:
Ono co znamena nehroti ockovani? Mam skvelyho pediatra, ktery mi vychazi vstric ( mala se mi nezda.., jeste pockame…)- proste nenuti me za kazdou cenu - ale urcite naockujeme vse povinne (ani jsem neresila, zda by mi nejak vysel vstric, kdybych tohle chtela). Takze mala ma v 9.mesicich 1 Hexu, s tim ze mi rekl, ze mame cas… bere ohled na to, ze ji rostou zuby aj. Jinak je hodne peclivy… je na P10
Elí2014
Kecalka 125 příspěvků 23.01.19 19:19

@sepos Tak ty máš fakt dost. :zed: Jen neočkujte, za pár let tu budou nemoci, které byly dávno vymýcené a pak budete všechny koukat jak péro z gauče. Co by za očkování daly matky před sto lety, kdy děti umíraly na záškrt, neštovice, spalničky… Vy máte možnost děti ochránit, ale z nějakého zvráceného důvodu je radši vystavíte riziku nákazy. A obzvlášť teď, kdy do Evropy proudí kde co… :pocitac: :pocitac:

Pam12
Echt Kelišová 8585 příspěvků 23.01.19 19:22
@Elí2014 píše:
@sepos Tak ty máš fakt dost. :zed: Jen neočkujte, za pár let tu budou nemoci, které byly dávno vymýcené a pak budete všechny koukat jak péro z gauče. Co by za očkování daly matky před sto lety, kdy děti umíraly na záškrt, neštovice, spalničky… Vy máte možnost děti ochránit, ale z nějakého zvráceného důvodu je radši vystavíte riziku nákazy. A obzvlášť teď, kdy do Evropy proudí kde co… :pocitac: :pocitac:

ale no tak… je tohle zapotřebí?

Ou
Kelišová 6191 příspěvků 23.01.19 19:29
@Amiraa píše:
Znamená to, že nebude blbě kafrat, když odmítneme (většinu) povinných očkování.
Jinak nechci tuhle problematiku nijak rozebírat, jen hledám doktora, kterej to skousne.

jinými slovy hledáš špatného lékaře. A podle reakcí se nabízí ti laxní. Aneb kam obskurní pokusy o neurotické převzetí kontroly můžou zajít. A překvepivě ne - tohle ti s úzkostmi nepomůže.

sepos
Kecalka 174 příspěvků 23.01.19 19:33

@Elí2014 ironie vám zřejmě nic neříká…:D

Xmichaelah
Kecalka 102 příspěvků 23.01.19 19:35

@Amiraa aha, tak to si myslim, ze tenhle az tak vhodny neni… :think: teda pokud k tomu asi neni vazny duvod…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 22:43

já bych k celému tématu dodala asi jen to, že lékaři (ať už kafrají nebo nekafrají do rozhodnutí rodičů) musí každé nenaočkované dítě hlásit na hygienickou stanici. Ta by následně měla zahájit správní řízení se zákonnými zástupci nezletilého dítěte…v kolika případech se toto děje odpověděla hlavní hygienička v rozhovoru pro ČT loni někdy červnu. (abyste to nemuseli hledat…v té době hygienické stanice v celé ČR nevedli ŽÁDNÉ správní řízení ohledně neočkování nezletilých dětí. Tak kde pak máme ten hlavní problém? :think:

CarnivoraKurama
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 23.01.19 22:51

@Xmichaelah Ahoj, pěkně prosím jak se jmenuje pan doktor a bere i nové pacienty? Za 14 dní rodím a sháním pediatra na Praze 10. Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >