Pediatr Mělník

3
17.7.13 10:45

Pediatr Mělník

Hezký den maminky, poradíte dobrého pediatra na Mělníku? Děkuji Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18226
17.7.13 10:49

Každému sedne někdo jiný. My chodíme k Dr Přidalové a jsme moc spokojení, je milá, nic nám necpe. Nemá problémy s posunek očkování, nebo odmítnutím (co jsem slyšela z ordinace :mrgreen: ). Kousek vedle Dr Dolistová, tu také hodně chválí, ale my u ní jednou byli, když měla naše dovolenou a doktorka byla nepříjemná. A kamarádce několikrát sestra vytkla některé věci- zavedení příkrmů, nebo že se neporadila, než začali chodit na koj. plavání a pod. Zkus mrknout na znamylekar.cz znáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
17.7.13 10:56

Já sama jsem k Dr. Dolistové chodila, tak jsem myslela, že tam budu chodit i se svým miminkem, ale právě po přečtení příspěvků na znamylekar.cz, jsem se rozhodla, že raději ne. Tak se rozhoduji mezi Dr. Přidalovou a Dr. Šustovou. Ale díky za názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
17.2.15 15:02

Máte, prosím, někdo konkrétní zkušenost s MUDr. Šustovou? Jak se staví k ATB, očkování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
18.2.15 21:21

Hezký večer, tak nakonec jsem vybrala Dr. Šustovou. ATB nevím, dceři bude v březnu 18 měsíců a zatím, ťuk, ťuk chodíme jen do poradny. A očkování-naočkovali jsme jen hexu a to jsem si prosadila schéma 2+1 a podepsala do karty, že je to na mojí žádost. Víc neprudila. MMR jsem odmítla, to budu podepisovat příští týden na té 18ti měsíční prohlídce. Jinak je Dr. velice pečlivá, přístupná diskuzi, ale očkovací tedy asi je. Ale je to Vaše rozhodnutí, takže s tím stejně nic nezmůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
19.2.15 20:55

@Lulu1831
díky za postřehy…zkusím se ještě poptat, jak to má s těmi ATB…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama