Reklama

Pediatr Mudr. Eva Hrdličková a Mudr. Šterzl Praha 10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tobiska
Nováček 5 příspěvků 09.02.18 12:20
Pediatr Mudr. Eva Hrdličková a Mudr. Šterzl Praha 10

Dobrý den,

jsme ze Zahradního města a čekáme miminko. Proto hledám dobrého dětského lékaře, který hned nepředepisuje antibiotika, měří crp a neočkuje děti za každou cenu. Četla jsem dobré reference na Mudr. Chládkovou, ale mají bohužel stop stav.
Nepodařilo se mi najít reference na Mudr. Evu Hrdličkovou. Nemáte někdo, prosím, zkušenost? Případně jak jste spokojeni s Mudr. Šterzlem? Uvítám i jakékoliv další rady, kam chodíte s dětmi na Zahradním městě. Moc Vám děkuji za tipy.

Reklama

Reakce:

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 13:26

Ahoj. :kytka:
My jsme se teď přistěhovali do Dubečské a četla jsem skvělé recenze na Mudr. Kadlecovou, tak jsem malou nahlásila k ní. Podle toho, co píšeš, se na ní zkus podívat, na paní doktorku byli recenze ve stejném duchu, snad si na známém lékaři i někdo stěžoval, že chce hodně věcí řešit přes homeopatika. Byla jsem si u ní pro razítko, je hrozně milá, i sestřička, prostředí je moc příjemný. :) Přeju hodně štěstí :mavam:

Tobiska
Nováček 5 příspěvků 09.02.18 14:28

Ahoj, děkuji za tip. Je to pro nás už trošku dál, ale paní doktorku jsem taky našla a recenze nevypadají špatně. Každopádně si ji nechávám otevřenou jako jednu z možností. Pořád lepší někam dojet, než mít špatného doktora :)

xkudrlinka
Nováček 1 příspěvek 22.03.18 10:19

Ahoj, mohu se zeptat, jakou doktorku jste si nakonec vybrali? Jsem ze Záběhlic a zrovna hledám pediatra pro miminko, které se nám má na podzim narodit :-) Děkuji

Tobiska
Nováček 5 příspěvků 26.03.18 17:17

Ahoj, nakonec jsem se domluvila s doktorem Šterzlem. Říkám si, že změnit se to dá vždycky ;) bohužel se mi nepodařilo sehnat víc informací, tak jsem to rozhodla takhle. Snad budeme spokojení.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >