Pediatr ochotný odložit očkování Liberec

3
6.10.20 10:14

Pediatr ochotný odložit očkování Liberec

Zdravím,
moc prosím o radu zda je nějaký pediatr ochotný odložit očkování, který bere nové pacienty v Liberci? Je někdo takový? Bohužel paní doktorka, ke které jsme se registrovali o tom nechce absolutně slyšet. Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
342
6.10.20 10:27

Jak nechce ani slyšet? já jsem také odložila očkování a pediatře jsem to jen oznámila, nevedla jsem s ní žádné diskuze, podepsala jsem papír, že odkládám a bylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
6.10.20 11:13

Odkládáš očkování. Bez diskuze. Pediatr do toho nemůže mluvit. Prostě mu to oznam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9569
6.10.20 12:13

Nediskutuj, pouze to oznam, je to tvé rozhodnutí!
Nejsem neočkující matka, základ očkuji, ale začali jsme u dcery také déle, náš dr. s tím byl úplně ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
6.10.20 12:49

@lelei k jaké doktorce jsi se zaregistrovala? Budu řešit potom to samé :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.10.20 12:51

Díky za odpovědi,
já vím že můžu dokonce písemně oznámit, že požaduji odklad. Ale nechci vést boje při každé návštěvě, když se absolutně neshodneme. Už jsem tím zapsaná jako problematická matka. Nyní jsem pro mé nachlazení předem odvolala preventivní návštěvu (pouze vážení a měření miminka) a místo chápavé odpovědi přišla sprcha s pocitem viny. Že má dítě právo na prohlídku a mám si to nějak zařídit. V době koronaviru mi přijde naprosto ujeté chodit do ordinace s malým miminkem, které je zdravé a maminka nachlazená. Rouška to nezachrání, o stresu a pohodě matky i dítěte při naprosto zbytečné návštěvě nemluvě. Přece by sama měla nejlépe vědět, že ani ne tříměsíční miminko může cokoliv zbytečně chytit, mezi nemocnými dětmi v čekárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
6.10.20 14:31

Jestli se neshodnete, hledej prostě někoho jiného s obecně dobrýma referencema. Přímo někoho, kdo je pro odkládání očkování, bych nehledala, to je předem dost marnej boj…

Naše doktorka odkládání očkování rozhodně nepodporuje, ale jinak je fajn. Ta návštěva, kde se řeší, že teda mmr až za rok, byla vždycky nepříjemná, ale ty dalsi pak už normální.

Co se týče očkování, říkala jsem „my to odložíme na ten a ten věk“, „hmm, jasný, ale odložíme to na ten a ten věk“, „aha, chápu, ale odložíme…“,jak u blbejch.

Cokoli jiného (miminko má právo na prohlídku…) pouštěj jedním uchem tam a druhým ven, odpovidej hmm, chápu, určitě, jasně, přijdeme za týden :) Ale chápu, že hledáš někoho jiného, doktorka, s kterou se nemáte rádi, je docela stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama