Pediatr okolí Horoměřice Suchdol Velké Přílepy

216
7.3.16 15:30

Pediatr okoli Horomerice Suchdol Velke Prilepy

Ahoj! Znate dobreho pediatra v Horomericich nebo v okoli - Suchdol, Statenice a Velke Prilepy? Vim o P-6, ale kamoska by chtela neco bliz a nevim ji poradit… Bude potrebovat peci o mimi. Dekuju za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

450
7.3.16 15:32

My jsme ze Suchdola a chodíme k Dr. Honkové, za mě je super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
7.3.16 15:44

Dr. Honková pokud vím už nebere. Dělala dřív delší dobu v Roztokách a při odchodu odešlo hodně „pacientů“ za ní. Prý je docela dobrá dr v Libčicích, ale jméno bohužel nevím. Já chodím s dětma do Delty na Dědinu P6. Rozhodně nedoporučuji Roztoky, tam je téměř každého půl roku nový doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
7.3.16 15:47

A v tech Horomericich? Statenicich? Libcice jsou uz prece jen kousek dal… Suchdol by byla dobra :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
7.3.16 15:48

@Gina Tak to ani nevím, ale je pravda, že je v čekárně snad pořád plno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
7.3.16 16:11

@Ajejda tak jsem tu prošla na roztockém fb nějaké diskuze a asi tři lidi tam doporučují v Horoměřicích dr. Hanu Prokopovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.16 20:26

Doktorka Horoměřice

Ahoj Gina, jaký je odkaz na ten roztocký FB? Jsem v Roztokách nová a za chvíli čekáme miminko. Taky se chystám k paní Prokopové, tak by mě zajímalo sehnat nějaké reference, protože nikde nic nemůžu najít.
Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
27.10.16 08:00

@monikaduke Ahoj, je to skupina Roztoky, musíš požádat o přijetí. Teď už se to tam dlouho neřešilo. Ale co si pamatuju, tenkrát tam jen někdo psal, že chodí do Horoměřic a tím to tak zhruba končilo. Neexistuje nějaká podobná Horoměřická skupina? :) Na znamylekar.cz nic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5517
27.10.16 22:35

@monikaduke Ahoj, chodím s dětma k dr. Prokopové. Není špatná, ale je pravda, že jsme zatím neřešili nic vážného. Vlastně ano, měla jsem u dcery podezření na boreliozu, bez řečí jí nabrala krev a po týdnu volala výsledky. Je s ní i rozumná domluva. V čem má plus, nenutí do očkování, teď u posledního dítěte sama navrhla začít klidně očkovat v půl roce schématem 2+1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama