Pediatr Olomouc - zkušenosti, názory, očkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

castala
Nováček 4 příspěvky 07.10.18 10:32
Pediatr Olomouc - zkušenosti, názory, očkování

Dobrý den milé maminky,

ráda bych se Vás zeptala na Vaše zkušenosti s dětskými lékaři v Olomouci.
Kam se svými dětmi chodíte, jste spokojené s přístupem?

S blížícím se příchodem nového člena rodiny hledám toho nejvhodnějšího pediatra, ráda bych našla někoho, kdo nám vyjde vstříc s očkováním ( až kolem 5.měsíce). Máte, prosím, zkušenosti?

Děkuji za Vaše názory!

Reakce:

Avu
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 07.10.18 10:53

Zrovna taky sháním a vůbec nevím.. koukala jsem se na Pedien, ale nenašla jsem žádné hodnocení..

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 07.10.18 10:53

My chodíme k Dr. Lošťákové na Janského. Možná příliš brzy doporučuje příkrmy, ale to bylo asi tím, že malý je dlouhý a hubený. každopádně s očkováním jsme taky začali až v pěti měsících, dokonce sama navrhla odklad proti kalendáři. Jinak je vidět, že má o děti zájem a má je ráda.

adio
Kecalka 122 příspěvků 07.10.18 11:29

@ castala Ahoj, chodíme k paní doktorce Bláhové na Janského. Taktéž máme odklad očkování, je velice příjemná, dá se s ní domluvit. Není tedy moc upovídaná, každou informaci z ní musím loudit -to je jediné co mi na ní vadí. Jinak je starší a má asi dost zkušeností - má dobré hodnocení na www. znamylekar.cz. bere i novorozence.

Beckyttine5
Kecalka 309 příspěvků 07.10.18 12:08

Nejsem z Olomouce, takže pediatra neporadím, ale co se očkovaní týče, tak nejsi povinna očkovat dítě hned od 9 týdnu! Zákon v tomto hovoří jasně, udává povinnost naočkovat dítě v daném intervalu, nejdříve od 9 týdnů, ale Ty jako rodič máš zodpovědnost a Ty rozhodujes, kdy si neChas své dítě naockovat.. Když začneš v 5 nebo 6 měsících, tak zákonný interval bez problémů dodržet stihnes..u každé vakcíny si klidně najdi do kdy má být aplikovana…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >