Pediatr Orlová, Havířov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 17:10
Pediatr Orlová, Havířov

Ahojte holky chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějakém pediatrovi z Orlové, popřípadě Havířova, který respektuje rozhodnutí o neočkování dítěte a nezastrašuje a nedělá zbytečné tlaky. Prosím zaměřte se na otázku, nepotřebuju osvětu jak je očkování důležité apod. ;-) Děkuji moc!

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 11:30

Opravdu nikdo? :-(

1Nikol1
Stálice 90 příspěvků 09.02.18 14:09

Ahoj, chodím s malou k dr. Šabratovi, říkal, že očkování co nejdříve, ale já řekla že nechci.. řekl že to respektuje a bez keců :)

Markvetinka
Kecalka 104 příspěvků 09.02.18 15:24

Aha ten je odkud z Karvine? A nevite nahodou jestli nabírá nové pacienty? A opravdu nemel zadne připomínky a vyhrožování a podobne? Vy nechcete ockovat vůbec nebo jen odkladate na dobu neurčitou?

1Nikol1
Stálice 90 příspěvků 10.02.18 00:01

Je z orlové. Já mám dcerku ale narozenou ve 29tt a u nedonošenců si můžu říci. Ale i tak jak jsme přišli tak říkal, že očkovat co nekdříve a já že ne že nechci zatím očkovat minimáně do 8měsíce, pak se ještě rozhodnu. Řek že on by očková ale mé přání respektuje a už jsme se o tom dál nebavili. Ani na další kontrole nic neříkal už.. nastoupili jsme v v lednu a určitě bere. Je na ulici Ke stud´nce - jiří Šabrata

Markvetinka
Kecalka 104 příspěvků 10.02.18 06:15

Aha tak to by bylo úplně idelani :-)..ted je ale otázka jestli respektuje jen vas odklad, nebo celkově neockovani.

1Nikol1
Stálice 90 příspěvků 10.02.18 08:23

No tak to nevím :think:… já ještě nejsem rozhodnutá. A nějaká očkováni jsou ze zákona povinná ne? Takže ať chci nebo nechci tak musím myslím. Každopádně budu nejspíš odkládat co se dá :)

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 11.02.18 16:49

1Nikol1 - pokud dítě nebude mít absolvovaná očkování, je problém, že vám ho nemusí vzít do školky - pouze poslední předškolní rok, kdy je školka povinná.

1Nikol1
Stálice 90 příspěvků 11.02.18 19:04

@Jana Martinková já mám dceru narozenou o 11týdnu dříve, měla 1400g. U nedonošencu se to většinou posouvá, neumí si dělat imunitu. Takže tu povinnou budu muset, ale až nejdříve v roce dám

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 11.02.18 21:07

1Nikol1 - Ano, to vím, že u nedonošenců je možné očkování posunout. A dcera je v pořádku, nebo s ní musíte cvičit? Já jsem se taky narodila nedonošená, o dva měsíce dříve.

1Nikol1
Stálice 90 příspěvků 12.02.18 02:42

@Jana Martinková zatím je vše naštěstí ok, ve čtvrtek na kontrole odpovídala novorozenci a včera jsem měla termín, takže se vyvíjí jak má :).. jen očička ještě nemá hotové.. zatim jen handling ale uvidíme, sleduje se jelikož víc používá pravou stranu.. jestli se to bude stupňovat tak se bude chodit na rehabky, tak uvidíme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >