Pediatr Ostrava-Zábřeh

3.6.07 15:51

Pediatr Ostrava-Zábřeh, prosím doporučte ...

Ahoj,

hledám pro své budoucí mimi dětskou doktorku/doktora.
Můžete mi dát nějaký tip?

Nejlépe Ostrava-Zábřeh, Pískové doly.

Děkuji beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3492
3.6.07 15:56

Ahoj,

my chodíme do Zábřehu na náměstí SNP k dr. Šimečkové a jsme spokojeni :wink:

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
3.6.07 18:00

Ahoj,
my chodíme k Mudr. Janičové (je u zámečku), chodila jsem k ní, už když jsem byla malá, a teď tam chodíme i s mým pokladem. Můžu ji opravdu jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.6.07 22:05

Ahoj. Já chodím s dcerou k MUDr Beranové. Ordinaci má na Pískových dolech ve středisku hned za poštou. Měla jsem na ní doporučení od více kamarádek. Jsem s ní moc spokojená. Tel na ní je 596 786 348. Tak dobře vyber. Ahoj Katka

• Nahlásit
  • Citovat
4.6.07 20:28

Ahoj všem,

děkuji za vaše tipy. Zajdu se zeptat, zda nemají plno, když se teď rodí tolik dětí.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
27.1.11 11:43

Ahoj, moje sestra chodí s malým k Šimečkové Na SNP a nedoporučuje. Možná je ok, dokud není problém. Malý se narodil dřív a Dr. nic neřešila (malé přírustky váhy, zvláštní očkování atd.), až si je vzali do parády ve fakultce, tak je vše ok.Ale segra si to vyběhala sama, Šimečková zájem neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4243
10.10.12 12:11
@pavcena píše:
Ahoj, moje sestra chodí s malým k Šimečkové Na SNP a nedoporučuje. Možná je ok, dokud není problém. Malý se narodil dřív a Dr. nic neřešila (malé přírustky váhy, zvláštní očkování atd.), až si je vzali do parády ve fakultce, tak je vše ok.Ale segra si to vyběhala sama, Šimečková zájem neměla.

Náhodou jsem natrefila na tuto diskuzi a nesouhlasím s vámi. Proč tu komentujete někoho s kým nemáte osobní zkušenost? My máme nemocné dítě a nemůžu si dr. Šimečkovou vynachválit. Když je někde problém udělá maxim aco není v jejich silách tak nás pošle za odborníkem vždy s doporučením. Tak když jí dr. šimečková tak vadí, ať lékaře změní :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
10.10.12 14:38

Vůbec nechápu Váš příspěvek s jedovatou poznámkou.
Diskuze je snad o tom, že se píšou různé názory. Vy máte svůj a já mám zase jiný. Nechápu proč bych ho nemohla napsat.

Napsala jsem zkušenosti, které s Mudr. máme jelikož sestra zdravotní stav synovce hodně řešila. Dětskou doktorku změnila a ta synovce okamžitě poslala na vyšetření a nyní chodí na pravidelné kontroly do Poruby. Mudr. Šimečková ho opravdu neřešila a pokud si sestra vyšetření nevybojovala, tak synovce nikam neposlala. Navíc je sestra z oboru, proto si byla schopná pozjišťovat na co mají s malým nárok. Např. očkování, která se normálně doplácí několika tisíci, ale synovec se svou diagnózou má na něj nárok zdarma. Takže asi tak.

Co člověk to názor. Já vám neberu Váš, nevidím proč byste na mě musela útočit.

@Trolíci píše:
Náhodou jsem natrefila na tuto diskuzi a nesouhlasím s vámi. Proč tu komentujete někoho s kým nemáte osobní zkušenost? My máme nemocné dítě a nemůžu si dr. Šimečkovou vynachválit. Když je někde problém udělá maxim aco není v jejich silách tak nás pošle za odborníkem vždy s doporučením. Tak když jí dr. šimečková tak vadí, ať lékaře změní :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4243
10.10.12 15:58
@pavcena píše:
Vůbec nechápu Váš příspěvek s jedovatou poznámkou.
Diskuze je snad o tom, že se píšou různé názory. Vy máte svůj a já mám zase jiný. Nechápu proč bych ho nemohla napsat.

Napsala jsem zkušenosti, které s Mudr. máme jelikož sestra zdravotní stav synovce hodně řešila. Dětskou doktorku změnila a ta synovce okamžitě poslala na vyšetření a nyní chodí na pravidelné kontroly do Poruby. Mudr. Šimečková ho opravdu neřešila a pokud si sestra vyšetření nevybojovala, tak synovce nikam neposlala. Navíc je sestra z oboru, proto si byla schopná pozjišťovat na co mají s malým nárok. Např. očkování, která se normálně doplácí několika tisíci, ale synovec se svou diagnózou má na něj nárok zdarma. Takže asi tak.

Co člověk to názor. Já vám neberu Váš, nevidím proč byste na mě musela útočit.

Na očkování máme taky rozdílný názor =) jak říkáte věc názorů, ale maminka se ptala na pediatra v Zábřehu a vy zanete popisovat nespokojenost vaší sestry a ne svou, což už není objektivní, navíc v předchozím příspěvku byla doporučena a my jí taky můžeme doporučit, zrovna dneska jsme tam byli a zase jen samá spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
10.10.12 16:35

Jak jsem řekla, to je čistě věc názoru.

Sestra spokojená nebyla, proto jsem tam já své dítě nepřihlásila.

Vy jste naopak spokojená a proto se o svůj nároz podělíte.

Jak si paní zakladatelka z komentářů vybere záleží pouze na ní.

@Trolíci píše:
Na očkování máme taky rozdílný názor =) jak říkáte věc názorů, ale maminka se ptala na pediatra v Zábřehu a vy zanete popisovat nespokojenost vaší sestry a ne svou, což už není objektivní, navíc v předchozím příspěvku byla doporučena a my jí taky můžeme doporučit, zrovna dneska jsme tam byli a zase jen samá spokojenost
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
465
9.6.13 09:15

Ahoj holky, ráda bych tuto diskuzi obnovila a chtěla bych se zeptat, zda nemáte zkušenosti s dětskou lékařkou v Ostravě, se kterou se dá mluvit o očkování? Bohužel s tou naší to není možné :( Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6717
9.6.13 09:22

Ahojky, pokud mohu doporučit tak jsem všemi deseti pro mudr Dagmar Janičovou je parádní, já když byla malá jsem k ní chodila a ted u ní mám i obě dcery, jsem max spokojená, dá se s ní mluvit o všem, kdykoliv k dyspozici, vyslechne, poradí hledá tak dlouho dokud nenajde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.13 09:40

Já chodila jako malá k mudr. Svobodové, po ní přišla Veselá a taky byla v pohodě, nevím jak teď, ale před deseti lety paráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
9.6.13 10:03

My máme fajn paní doktorku, ale až v Ludgeřovicích ;-)MUDr. Radmila Olšrová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.13 10:06
@beruska1 píše:
Ahoj,

hledám pro své budoucí mimi dětskou doktorku/doktora.
Můžete mi dát nějaký tip?

Nejlépe Ostrava-Zábřeh, Pískové doly.

Děkuji beruška

Já mohu doporučit Mudr. Janičovou. Já jsem ji měla, jak jsem byla dítě a pak jsem k ní přihlásila i svého syna.Je opravdu doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama