Pediatr Plzen

1938
20.9.17 11:41

Pediatr Plzen

Holky z Plzne, chci se zeptat na nejakeho dobryho pediatra na Doubravce, nebo mozna spis Slovany, protoze jsem dneska Doubravku obvolala a vsichni maji plno…bydlim v Lobzich a nechci chodit pres cele mesto… :zed: a nevite jak to je, kdyz mi vsude reknou, ze neberou? :nevim: jsem 30 tyden a asi je nacase to resit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51986
20.9.17 11:55

@romik0013 my chodím na Bory na polikliniku, ta pro Tebe daleko není ale jestli berou? Nevím, chodíme k Šubrtové, doktorek je tam víc tak třeba některá bere. Zeptala bych se a pojištovně která dětská přijímá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
20.9.17 12:19

Chodila jsem na polikliniku na Slovany k mudr. Lošanové http://www.losanova-pediamed.cz/ byla jsem spokojená, ale pak jsme se přestěhovali na Lochotín a nechtělo se mi jezdit přes celé město, jinak bych zůstala… registraci jsem při první těhotenství řešila asi 3 měsíce před termínem a vzala mě… tak zkus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
20.9.17 12:29

@kulisek82 ja tam zkusim zavolat… @Markéta80 na Bory to mam preci jenom dal, ale jestli nebude zbyti, tak zkusim..diky holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51986
20.9.17 14:33

@romik0013 zkus tu pojištovnu. Já jsem ze Slovan a jezdíme na Bory. Z Lobez k nám je to kousek a od Nás jsme tam busem za 12 minut ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
20.9.17 14:59

@Markéta80 no to by slo ????snad nas nekam vemou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51986
20.9.17 15:00

@romik0013 zeptej se fakt na pojištovně tam by tě sami měli říct kde berou, ale je fakt že skoro všude je plno :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
29.10.17 00:25

@romik0013
Ahoj:)jsem teď 33tt a o prázdninách jsem si domlouvala Mudr. Boškovou na IV. poliklinice na Doubravce, ale rikala když porodím dříve, třeba v listopadu tak místo mít nebude :zed: to nevím co bych dělala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
29.10.17 18:17

Tak mi rekli, ze neberou.. :zed: ale mam uz domluvenou na slovanech na poliklinice…tak jako, kdyz porodis driv, tak snad s tim se musi drobet pocitat, ze se muzou stat ruzne veci, si myslim, ze to by si vas uz nechala:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
20.6.18 09:32

Ahoj holky, vyznáte se, prosím vás, někdo v pediatrech na Doubravce? Volala jsem Forejtové, ta už mě nevezme (rodím v září), Bošková má neexistující číslo, tak ta už tam asi není a Kabzanovou jsem teda ještě nezkoušela.
Ještě pro mě přichází v úvahu Denisovo nábřeží. Tam jsem myslela, že je Vargová, ale představila se mi Šebková a ta by měla být na Vinicích. Už mi z toho jde hlava kolem a vůbec nevím. Nějak dneska nemám chuť to obíhat. Už jsem se i různě ptala, ale na Doubravce nikoho neznám, takže tady vůbec nevím.
Moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
22.9.20 06:04

Obnovuji diskusi - pediatr Plzeň Bory

Ahoj, sháníme pediatra pro naše miminko, narodí se na přelomu roku.
Ideálně Plzeň Bory. Něco jsem tu načetla, ale jsou to už starší příspěvky.
Nějaké tipy? Kdo přibírá nové malé pacienty? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
22.9.20 12:22

@Rachel_cz Myslím, že průběžně přibírají všichni, jen se to prostě musí obtelefonovat. Já jsem si tenkrát nechala vyjet na VZP seznam všech pediatrů v Plzni a obvolavala jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
22.9.20 15:12
@Daisy03 píše:
@Rachel_cz Myslím, že průběžně přibírají všichni, jen se to prostě musí obtelefonovat. Já jsem si tenkrát nechala vyjet na VZP seznam všech pediatrů v Plzni a obvolavala jsem.

Taky se na to chystám, šlo mi spíš o nějaký případný tip ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama