Reklama

Pediatr Plzeň - ambulantní porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinkaulcojc
Nováček 3 příspěvky 06.09.18 15:24
pediatr Plzeň- ambulantní porod

Ahoj, nevěděla byste některá o vstřícném pediatrovi z Plzně, který nabírá nové pacienty?
Jsem ve 31. týdnu těhotenství a zvažuji i možnost rodit ambulantně, sháním tedy pediatra, který by byl ochoten přijít k novorozenému miminku po ambulantním porodu domů a neměl u toho zbytečné řeči.
Děkuji za tipy.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 06.09.18 16:02

To snad nikdo nechodí, ne? Po domácím porodu se musíš ty dostavit s dítětem k lékaři. Proč by doktor chodil k tobě domů? Pokud to teda není zavolaná sanitka.

Euforia
Kecalka 172 příspěvků 06.09.18 16:15

Cicorecka.. mne pediatricka nabizela, ze prijde ke mne domu, abych nikam nemusela chodit.. ( ne ambulatni porod )
Neni to zas tak neobvykle.. :)

Katche
Kecalka 467 příspěvků 06.09.18 16:43

Mně normálně mudr chodila na první návštěvu domů. A to jsem rodila v porodnici, je to běžný. Tak koukni kdo bere (jsou tu všeobecně známé vstřícnější doktorky) a je to.

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 06.09.18 16:47
@martinkaulcojc píše:
Ahoj, nevěděla byste některá o vstřícném pediatrovi z Plzně, který nabírá nové pacienty?
Jsem ve 31. týdnu těhotenství a zvažuji i možnost rodit ambulantně, sháním tedy pediatra, který by byl ochoten přijít k novorozenému miminku po ambulantním porodu domů a neměl u toho zbytečné řeči.
Děkuji za tipy.

Nam Dr.volala jeste kdyz jsem byla v porodnici. Kdy nas pusti. Pustili nas v sobotu a v pondeli byla u nas. Bohuzel nebydlime v Plzni. Hned bych Ti dala typ.

Monchichik
Závislačka 4683 příspěvků 06.09.18 17:03

@Čičorečka ambulantní porod není domácí, při ambulantním rodíš v nemocnici

Uživatel je onlineHadumi
Extra třída :D 13395 příspěvků 06.09.18 17:03

@Čičorečka nemusí. Já měla u své lékařky domluvenou i možnost ambu porodu, netvářila se jen na dom porod. Syn se nakonec narodil dřív s komplikacemi, první měsíc (tak 2× týdně) chodila za ním k nám domů.

martinkaulcojc
Nováček 3 příspěvky 06.09.18 21:02

@Čičorečka
Mluvím o ambulantním porodu, ne domácím. Ambulantní porod probíhá v porodnici, ale pokud je všechno v pořádku, po pár hodinách odchází žena s miminkem domů. Mnoho pediatrů dnes chodí na první kontrolu po příchodu z porodnice domů, ne všichni se ale tváří na ambulantní porod.

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 06.09.18 23:10
@martinkaulcojc píše:
@Čičorečka
Mluvím o ambulantním porodu, ne domácím. Ambulantní porod probíhá v porodnici, ale pokud je všechno v pořádku, po pár hodinách odchází žena s miminkem domů. Mnoho pediatrů dnes chodí na první kontrolu po příchodu z porodnice domů, ne všichni se ale tváří na ambulantní porod.

Divný. Já bych se teda netvářila na ambulantní porod. Ať si rodička dělá co chce. Ale že odejde z nemocnice, ale žádá si péči doma? Já vůbec nevěděla, že něco takovýho existuje :D

martinkaulcojc
Nováček 3 příspěvky 07.09.18 07:47

@Čičorečka
To je téma na jinou diskuzi.
Nicméně odpověď na můj původní dotaz asi nemáte, že?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >