Pediatr Plzeň - ambulantní porod

6.9.18 15:24

pediatr Plzeň- ambulantní porod

Ahoj, nevěděla byste některá o vstřícném pediatrovi z Plzně, který nabírá nové pacienty?
Jsem ve 31. týdnu těhotenství a zvažuji i možnost rodit ambulantně, sháním tedy pediatra, který by byl ochoten přijít k novorozenému miminku po ambulantním porodu domů a neměl u toho zbytečné řeči.
Děkuji za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4292
6.9.18 16:02

To snad nikdo nechodí, ne? Po domácím porodu se musíš ty dostavit s dítětem k lékaři. Proč by doktor chodil k tobě domů? Pokud to teda není zavolaná sanitka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
6.9.18 16:15

Cicorecka.. mne pediatricka nabizela, ze prijde ke mne domu, abych nikam nemusela chodit.. ( ne ambulatni porod )
Neni to zas tak neobvykle.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
6.9.18 16:43

Mně normálně mudr chodila na první návštěvu domů. A to jsem rodila v porodnici, je to běžný. Tak koukni kdo bere (jsou tu všeobecně známé vstřícnější doktorky) a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
6.9.18 16:47
@martinkaulcojc píše:
Ahoj, nevěděla byste některá o vstřícném pediatrovi z Plzně, který nabírá nové pacienty?
Jsem ve 31. týdnu těhotenství a zvažuji i možnost rodit ambulantně, sháním tedy pediatra, který by byl ochoten přijít k novorozenému miminku po ambulantním porodu domů a neměl u toho zbytečné řeči.
Děkuji za tipy.

Nam Dr.volala jeste kdyz jsem byla v porodnici. Kdy nas pusti. Pustili nas v sobotu a v pondeli byla u nas. Bohuzel nebydlime v Plzni. Hned bych Ti dala typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17089
6.9.18 17:03

@Čičorečka ambulantní porod není domácí, při ambulantním rodíš v nemocnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13820
6.9.18 17:03

@Čičorečka nemusí. Já měla u své lékařky domluvenou i možnost ambu porodu, netvářila se jen na dom porod. Syn se nakonec narodil dřív s komplikacemi, první měsíc (tak 2× týdně) chodila za ním k nám domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.18 21:02

@Čičorečka
Mluvím o ambulantním porodu, ne domácím. Ambulantní porod probíhá v porodnici, ale pokud je všechno v pořádku, po pár hodinách odchází žena s miminkem domů. Mnoho pediatrů dnes chodí na první kontrolu po příchodu z porodnice domů, ne všichni se ale tváří na ambulantní porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4292
6.9.18 23:10
@martinkaulcojc píše:
@Čičorečka
Mluvím o ambulantním porodu, ne domácím. Ambulantní porod probíhá v porodnici, ale pokud je všechno v pořádku, po pár hodinách odchází žena s miminkem domů. Mnoho pediatrů dnes chodí na první kontrolu po příchodu z porodnice domů, ne všichni se ale tváří na ambulantní porod.

Divný. Já bych se teda netvářila na ambulantní porod. Ať si rodička dělá co chce. Ale že odejde z nemocnice, ale žádá si péči doma? Já vůbec nevěděla, že něco takovýho existuje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.18 07:47

@Čičorečka
To je téma na jinou diskuzi.
Nicméně odpověď na můj původní dotaz asi nemáte, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2554
6.11.18 06:33

@martinkaulcojc bohužel taky neodpovím, ale zeptám se..kde budeš rodit ambulantně? Hledám porodnici, která to umožňuje a podle internetu ti není snad žádná.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17089
6.11.18 07:30

@svapi Pokud si v pořádku ty i dítě, tak tě tam nemůže nikdo držet. Takže se dá rodit ambulantně kdekoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2554
6.11.18 09:17

@Monchichik to určitě…ale raději bych zařízení, kde to tak mají sami od sebe a pak na člověka nekoukají jako na hlupáka..:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17089
6.11.18 09:25

@svapi No to ti může být jedno, jak koukají,ne? Přece nepojedeš rodit třeba přes celou republiku kvůli tomu, jak na tebe koukají :lol: .Asi nebude nikde napsáno, že u nás podporujeme ambulantní porody. Ale umožnit to musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13820
6.11.18 15:36

@svapi FN Lochotím. Plánovala jsem to tak, ale nakonec to bylo jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat