Pediatr Plzeň - ambulantní porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martinkaulcojc
Nováček 5 příspěvků 06.09.18 15:24
pediatr Plzeň- ambulantní porod

Ahoj, nevěděla byste některá o vstřícném pediatrovi z Plzně, který nabírá nové pacienty?
Jsem ve 31. týdnu těhotenství a zvažuji i možnost rodit ambulantně, sháním tedy pediatra, který by byl ochoten přijít k novorozenému miminku po ambulantním porodu domů a neměl u toho zbytečné řeči.
Děkuji za tipy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 16:02

To snad nikdo nechodí, ne? Po domácím porodu se musíš ty dostavit s dítětem k lékaři. Proč by doktor chodil k tobě domů? Pokud to teda není zavolaná sanitka.

Euforia
Kecalka 191 příspěvků 06.09.18 16:15

Cicorecka.. mne pediatricka nabizela, ze prijde ke mne domu, abych nikam nemusela chodit.. ( ne ambulatni porod )
Neni to zas tak neobvykle.. :)

Katche
Kecalka 471 příspěvků 06.09.18 16:43

Mně normálně mudr chodila na první návštěvu domů. A to jsem rodila v porodnici, je to běžný. Tak koukni kdo bere (jsou tu všeobecně známé vstřícnější doktorky) a je to.

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 06.09.18 16:47
@martinkaulcojc píše:
Ahoj, nevěděla byste některá o vstřícném pediatrovi z Plzně, který nabírá nové pacienty?
Jsem ve 31. týdnu těhotenství a zvažuji i možnost rodit ambulantně, sháním tedy pediatra, který by byl ochoten přijít k novorozenému miminku po ambulantním porodu domů a neměl u toho zbytečné řeči.
Děkuji za tipy.

Nam Dr.volala jeste kdyz jsem byla v porodnici. Kdy nas pusti. Pustili nas v sobotu a v pondeli byla u nas. Bohuzel nebydlime v Plzni. Hned bych Ti dala typ.

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 5363 příspěvků 06.09.18 17:03

@Čičorečka ambulantní porod není domácí, při ambulantním rodíš v nemocnici

Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 06.09.18 17:03

@Čičorečka nemusí. Já měla u své lékařky domluvenou i možnost ambu porodu, netvářila se jen na dom porod. Syn se nakonec narodil dřív s komplikacemi, první měsíc (tak 2× týdně) chodila za ním k nám domů.

martinkaulcojc
Nováček 5 příspěvků 06.09.18 21:02

@Čičorečka
Mluvím o ambulantním porodu, ne domácím. Ambulantní porod probíhá v porodnici, ale pokud je všechno v pořádku, po pár hodinách odchází žena s miminkem domů. Mnoho pediatrů dnes chodí na první kontrolu po příchodu z porodnice domů, ne všichni se ale tváří na ambulantní porod.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 23:10
@martinkaulcojc píše:
@Čičorečka
Mluvím o ambulantním porodu, ne domácím. Ambulantní porod probíhá v porodnici, ale pokud je všechno v pořádku, po pár hodinách odchází žena s miminkem domů. Mnoho pediatrů dnes chodí na první kontrolu po příchodu z porodnice domů, ne všichni se ale tváří na ambulantní porod.

Divný. Já bych se teda netvářila na ambulantní porod. Ať si rodička dělá co chce. Ale že odejde z nemocnice, ale žádá si péči doma? Já vůbec nevěděla, že něco takovýho existuje :D

martinkaulcojc
Nováček 5 příspěvků 07.09.18 07:47

@Čičorečka
To je téma na jinou diskuzi.
Nicméně odpověď na můj původní dotaz asi nemáte, že?

svapi
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 06.11.18 06:33

@martinkaulcojc bohužel taky neodpovím, ale zeptám se..kde budeš rodit ambulantně? Hledám porodnici, která to umožňuje a podle internetu ti není snad žádná.. :nevim:

Kelišová 5363 příspěvků 06.11.18 07:30

@svapi Pokud si v pořádku ty i dítě, tak tě tam nemůže nikdo držet. Takže se dá rodit ambulantně kdekoliv.

svapi
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 06.11.18 09:17

@Monchichik to určitě…ale raději bych zařízení, kde to tak mají sami od sebe a pak na člověka nekoukají jako na hlupáka..:)

Kelišová 5363 příspěvků 06.11.18 09:25

@svapi No to ti může být jedno, jak koukají,ne? Přece nepojedeš rodit třeba přes celou republiku kvůli tomu, jak na tebe koukají :lol: .Asi nebude nikde napsáno, že u nás podporujeme ambulantní porody. Ale umožnit to musí.

Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 06.11.18 15:36

@svapi FN Lochotím. Plánovala jsem to tak, ale nakonec to bylo jinak.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >