Reklama

Pediatr Plzeň - Skvrňany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JustinkaB
Kecalka 219 příspěvků 02.08.18 13:36
Pediatr Plzeň - Skvrňany

Dobrý den, mohla bych poprosit maminky z Plzně o nějaké doporučení na dobrého pediatra, nejlépe ze Skvrňan? Moc děkuji :)

Reklama

Reakce:

kacirek1234
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 02.08.18 14:43

@JustinkaB ahoj :lol: my chodime k MUDr. Michaele Lepsi a za nas super :palec:

JustinkaB
Kecalka 219 příspěvků 02.08.18 14:51

@kacirek1234 moc děkuju a nevíte jestli přibírá nové pacienty? A jestli chodí k nově narozeným dětem domů na první kontrolu? :D

BigGold7
Povídálka 14 příspěvků 21.09.18 19:34

@kacirek1234 ahoj, taky uvažuji o pediatrovi na Skvrňanech, abychom to měli s miminkem blíž

kacirek1234
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 21.09.18 20:35

@BigGold7 my jsme s pani MUDr. spokojeni, na stredisku jsou celkem 3

BigGold7
Povídálka 14 příspěvků 21.09.18 20:47

@kacirek1234 doufám, že pořád berou další děti. Myslím, že znám MUDr. Novákovou, asi jsem u ní byla týden v rámci výuky a byla fajn

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama