Pediatr Praha 14, popř Praha 9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Noona
Závislačka 2870 příspěvků 17.10.07 14:11
Pediatr Praha 14, popř Praha 9

Ahoj.
Scháním nějakého dobrého pediatra na Praze 14 (Černý Most) nebo v jeho okolí.
Se současným moc spokojená nejsem. Když mi naposledy holka prodělala 6. nemoc, tvrdila, že to je ze zubů :roll: Na prdy mi oznámila, že se to musí přetrpět, že na to nic není, homeopatika jí vůbec nic neříkají. A do očkováku od narození napsala jen očkování hexou :? Prohlídky jsem si musela vyplňovat sama…
Taaaakže, máte nějaký tipy? :wink:

Reakce:
Zlatka
Závislačka 3813 příspěvků 18.10.07 05:37

ahoj, Horní Počernice Dr. Chaloupková a Dr. Červená. obě super

Amisek
Závislačka 2660 příspěvků 04.01.08 11:21

Ahoj,
doporucuju dr .Chaloupku,po­liklinika Vajgarska

Vermar
Povídálka 26 příspěvků 07.01.08 13:41

Ahojky ja jsem moc spokojena s dr. Maškovou na parniku je i homeopaticka

Petulina15
Nováček 2 příspěvky 12.09.16 19:18

Mudr. Trousilová velmi dobré, milá, vstřícná, své práci rozumí. Co se týká sestřičky v ordinaci tak jsem velmi zklamaná, nepříjemná, neochotná, tvaří se pokaždé naprosto příšerně a zdá se mi, že i postráda jakýkoliv vztah k dětem. Už tříkrát se mi stalo, že mi chtěla očkovat nemocné dítě a to i s teplotou. Nevím co na to říct, ale přijde mi, že to neni člověk n a svém místě. K paní doktorce žádné výhrady nemám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >