Pediatr tolerující neočkování - Praha 9 a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nika286
Povídálka 19 příspěvků 21.12.17 14:19
Pediatr Praha 9 a okolí, tolerující neočkování

Ahoj všem! Chtěla bych se zeptat hlavně neočkujících maminek, zda nevíte o nějakém pediatrovi z Prahy 9 nebo okolí (jsem z Letňan), který by byl schopen respektovat že své dítě nechci očkovat. Původně jsem chtěla očkování jen odložit a jen jsem to zmínila u našeho pediatra, okamžitě nás vyhodil, že k němu s neočkovaným dítětem chodit nebudu.. Vím že na to nemá právo, ale stejně by mi po tomhle bylo dost nepříjemné tam chodit a nedá se říct, že předtím bych s ním byla zrovna spokojená… Ale jak jsem zjistila, najít někoho s kým se dá domluvit asi nebude úplně snadné, tak to chci zkusit ještě touto cestou, určitě nejsem jediná.. Chápu že nikdo moc nechce psát jména takhle veřejně, ale klidně pište i SZ, budu moc ráda za každou radu, předem díky. Nika
PS: nestojím o debatu jestli očkovat nebo ne, těch je tu asi tisíc, tak prosím zastánce očkování aby toto vůbec nekomentovaly..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 21.12.17 14:26

K tomu ještě doplnit zubaře který nevrtá zuby a toleruje požadavky na nevrtání zubů

a gyndaře který nekouká mezi nohy

a máme to komplet

pediatr to udělal správně, ono než s někým takovým ztrácet cenný čas…a pak za to stejně nést odpovědnost… :nevim:…nedivím se mu, popravdě, vyhodil vás zcela racionálně

tak třebas nějdete někoho neschopného a navíc úplně bl – bého, který se bude řídít tím co jste si vyčetla na internetu v antiočkovacích hoaxech…a ponese za to odpovědnost…každému co jeho jest

murry
Závislačka 2724 příspěvků 21.12.17 14:40
@Borrealis píše:
K tomu ještě doplnit zubaře který nevrtá zuby a toleruje požadavky na nevrtání zubů

a gyndaře který nekouká mezi nohy

a máme to komplet

pediatr to udělal správně, ono než s někým takovým ztrácet cenný čas…a pak za to stejně nést odpovědnost… :nevim:…nedivím se mu, popravdě, vyhodil vás zcela racionálně

tak třebas nějdete někoho neschopného a navíc úplně bl – bého, který se bude řídít tím co jste si vyčetla na internetu v antiočkovacích hoaxech…a ponese za to odpovědnost…každému co jeho jest

pediatr ktery se rozhodne podporit ci tolerovat neockovani mi neprijde blby a neschopny.. naopak. Je velmi odvazny! Protoze za to ponese odpovednost a to mi jako pocin od idiota zrovna nepripada…

saadet
Extra třída :D 11805 příspěvků 21.12.17 14:45

@Nika286 tak treba kdyz tu diskuzi zaslozis jeste 5× tak takovyho nezodpovednyho sarlatana vycarujes ;) ja pevne verim, ze zadny pricetny lekar neni tak hloupy a sobecky :kytka: staci takove matky.

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 21.12.17 14:54

Tvl ještě 100× to založ!!!

Alkata
Kecalka 469 příspěvků 1 inzerát 21.12.17 14:55

Rozumný lékař te nevezme a je to tak dobre. Pouze zneužívas společnosti, kde je většina očkována a chrání tak tvé ditko před příjemnou smrti treba černým kaslem.

whooro
Kecalka 192 příspěvků 21.12.17 15:40

Tady podporu nenajdes, matky potrebuji jen nekde vykricet sve nalady.. Pediatry na P9 neznam, ale tvuj pozadavek chapu. K blbci, ktery ani nezna sva prava a povinnosti dale nechod. Zkus se zeptat v prislusnych skupinach na facebooku, napada me napr. „informovane ockovani a muze se hodit“. Drzim palce at nekoho rozumneho najdes, jen asi za cenu dojizdeni do jine mestske casti..
A pro ty, co maji jen potrebu si „rypnout“, za dite zodpovida zakonny zastupce, nikoliv pediatr, ten ma v pripade odlozeneho ockovani, ci neockovani podepsany papir od rodicu, ze to bylo z jejich vule :roll:

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 16:41

Nehodnotím, je to Tvá věc, ale pochybuji, že seženeš pediatra, který Ti oficiálně schválí neockovani a nebude mít řeči, upozorňovat na rizika apod. A to teď jako nemate žádného pediatra?

whooro
Kecalka 192 příspěvků 21.12.17 17:21

A nebo tak :potlesk: pediatra mit nemusite, na pravidelne prohlidky a pri problemech do nemocnice na ambulanci :mrgreen: ale to uz bychom sly do extremu..

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 17:25
@Alkata píše:
Rozumný lékař te nevezme a je to tak dobre. Pouze zneužívas společnosti, kde je většina očkována a chrání tak tvé ditko před příjemnou smrti treba černým kaslem.

Do puntiku souhlasim. Taky nejsem nadsena, ze dcera dostane bolestivou injekci a doma ma teplotu, ale nehodlam parazitovat na odpovednosti ostatnich rodicu.

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 21.12.17 17:31
@saadet píše:
@Nika286 tak treba kdyz tu diskuzi zaslozis jeste 5× tak takovyho nezodpovednyho sarlatana vycarujes ;) ja pevne verim, ze zadny pricetny lekar neni tak hloupy a sobecky :kytka: staci takove matky.

Az bude mit tve dite nasledky po ockovani tak jsem zvedava jestli ti tenhle nazor zustane

saadet
Extra třída :D 11805 příspěvků 21.12.17 18:14
@zudina píše:
Az bude mit tve dite nasledky po ockovani tak jsem zvedava jestli ti tenhle nazor zustane
:roll: jsi mila :kytka: ja tvemu diteti na rozdil od tebe nic zleho nepreji :kytka: na hoaxy neverim a muj nazor je zcela konzistentni. Bohuzel diky vsem temhle internetovym matkam a jejich internetove “informovanosti” se vraci pertuse, spalnicky a jine hnusy. Je to sobecke a strasne nezodpovedne a tezici pouze ze zidpovednosti nas ostatnich. Jen bych vsechny neockujici odkazala nekam na neockujici teritorium a z nej nevylezat. Idealne aby tam nebyla zadna ta silena lekarska pece - vsem by se ulevilo, nam ockujicim a vy neockujici by jste konecne mely klid :kytka:

Nika286
Povídálka 19 příspěvků 21.12.17 18:15
Pediatr Praha 9, který nenutí očkování

Ahoj všem! Chtěla bych se zeptat hlavně neočkujících maminek, zda nevíte o nějakém pediatrovi z Prahy 9 nebo okolí (jsem z Letňan), který by byl schopen respektovat že své dítě nechci očkovat. Původně jsem chtěla očkování jen odložit a jen jsem to zmínila u našeho pediatra, okamžitě nás vyhodil, že k němu s neočkovaným dítětem chodit nebudu.. Vím že na to nemá právo, ale stejně by mi po tomhle bylo dost nepříjemné tam chodit a nedá se říct, že předtím bych s ním byla zrovna spokojená… Ale jak jsem zjistila, najít někoho s kým se dá domluvit asi nebude úplně snadné, tak to chci zkusit ještě touto cestou, určitě nejsem jediná.. Chápu že nikdo moc nechce psát jména takhle veřejně, ale klidně pište i SZ, budu moc ráda za každou radu, předem díky. Nika PS: nestojím o debatu jestli očkovat nebo ne, těch je tu asi tisíc, tak prosím zastánce očkování aby toto vůbec nekomentovaly..

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 21.12.17 18:21

@saadet

p. s. mmch víte proč pediatři nestojí o neočkovací hysterky

protože se povětšinou chovají jako naprosté ---, a vono to zase tak dobře placený není, aby člověk trávil čas a natahoval se s bůůů…naprostou, ten čas vám nikdo nezaplatí a nervy již vůbec ne 8)

samozřejmě je rozdíl, když přijde mamina, není si jista a ptá se, normálně, většina jich je normálních

a když přijde jiná a namistrovaně nahlásí že očkovat nebude, ptož si přečetla na internetu a ví že nebude

to už víte že máte co do činění s internetovou „antivax univerzitou“ a pediatr vcelku pragmaticky odmítá nést riziko za neočkované dítě, neočkované jen proto že si matka myslí jak je chytrá / nebo má úzkostnou poruchu /

protože pak on za toto dítě nese odpovědnost, a to nemalou

takže svůj k svému…dotyčná si jistě může najít blbečka kterému bude diktovat co si vyčetla na netu a naopak blbeček si svobodně ponese odpovědnost včetně trestní odpovědnosti za non lege artis postup

:mavam:

ptž neočkující pediatr a nevrtající zubař může bejt pouze blbeček

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 18:25

Ty své dítě nebudeš dávat do školky?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama