Pediatr- Říčany u Prahy a okolí

23.11.19 13:01

Pediatr- říčany u Prahy a okoli

Hezký den, nemáte někdo tip na lekare v techto koncinach, ktery pribira a je dobry? Zatim co jsem obvolala tak nikdo nema misto. Dcera ma rok a pul a aktualne mame lekare na P10, ale posledni dobou si nerozumime a ja mu prestala verit a beru to i jako signal najit neco bliz… za tipy budu vdecna ❤️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1379
23.11.19 16:25

@Xmichaelah ahoj, ja mela pediatra v Pruhonicich a v 6 mesicich menila (ted v cervenci). Predesla dr mi prisla dost arogantni, nekomunikativni, prohlidky probehly frc frc a na otazky nemela cas nebo rekla, at si to nekde prectu, ze toho je plny internet 8o :pocitac: Tehdy na doporuceni z fb ricanske stránky jsem zavolala na Haje „Male zdravi“ (maji vic pobocek) a jsou tam mile pani doktorky, i sestricky, po telefonu poradi, i kdyz maji zrovna pacienta, je s nimi rec a sedly mi vsechny. Jinak slibovali v Uhrinevsi otevrit noveho pediatra, ale zatim jsem nic nenasla, jen prakticky pro dospele a gynda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 17:47

@VeruMar moc dekuju!!! :srdce: zkusim to tedy asi tam… tady se to tvari beznadejne.. a jsi tam s lekari spokojena? Pro me byla posledni kapka ted po ockovani mmr, kdy mi dite lehlo ve vysokych horeckach, tak na otazku, zda je to normalni jsem dostala vysmesnou odpoved, at jsem rada, ze aspon vidim, jak mi dite krasne reaguje na vakcinu… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1379
23.11.19 20:13

@Xmichaelah je tam dr Novakova, mlada, ale vyslechne, poradi, nepremlouva, vysvetli, ta navazala na praxi te druhe, dr. Rihove, a ta je tam pry uz jen na pul uvazek, vetsinou v patek a nebo kdyz ma ta druha dovolenou a tak. V rijnu jsem twm volala 3× do tydne kvuli problemu, co resim, kdyz se na to ta predchozi pediatra vykaslala a vzdy mi telefon vezme a vyresi i kdyz ma zrovna v ordinaci pacienta. Musim rict, ze jsem tam cely zari otravovala osobne co tyden, kvuli nachlazeni odkladala ockovani 1.hexy a uz mi to bylo i blby, ale vzdy me prijala bez problemu, koukla na malou, vysvetlila, bez jedinyho divnyho pohledu nebo reci.. :palec: No jako rozhodne oproti tomu, kde jsme byly bohuzel prvnich 6 mesicu, je tohle fakt fajn :) a starsi sestricka s cernymi kratkymi vlasy, tak ta je uplne super, s tou je desna prca :mrgreen: jednou jsem rikala, ze mi je povedoma a zjistily jsme, ze bydli ve vedlejsim baraku a chodi okukovat naseho kocoura, co smiruje na okne (pry : tak to je vase Kelisova, ten bilej kocour :mrgreen:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 20:31

@VeruMar je tak to je super! :lol: tak ja to v pondeli zkusim a snad budu mit jeste stesti a vezmou nas :hug: ja zatim pediatra potrebovala vicemene jen na ockovani, ale treba uz pul roku mu rikam, ze dcera v urcitych uhlech silha a? Dela ze me blazna… takze jsem si ji objednala na ocni kliniku sama :nevim: prijde mi to, ze uz tam z me strany neni duvera… a jestli jsou jeste empaticke, tak to je bonus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1379
23.11.19 20:43

@Xmichaelah maji na webovkach i online formular. Ten vyplnis a oni ti zavolají a dohodnou se na terminu, abys prisla podepsat ten prechod, nebudes to muset vsechno diktovat v ordinaci a zdrzovat se tim a dr si sama vyzada preposlat kartu. Takze jsem k te stare pediatre ani nemusela volat. (a kdyz to vyplnis online a do terminu podpisu se rozmyslis, tak registrovana u nich nejsi, kdybys treba mezitim nasla nekoho jineho). Proste registrace plati az pri podpisu osobne, ale online udelas takovou tu administrativu a budou o tobe vedet, az tam prijdes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1379
23.11.19 20:48

@Xmichaelah jinak koukla jsem na webovky a nove pacienty berou :palec: posledni vec, kterou je dobry promyslet, jak se tam dopravis.. Ja jezdim z Uhri pres Petrovice autem (ale na Haje jezdi i bus), ale rano je to masakr.. :roll: Nastesti maji do 10.30 pro nemocne, tak jezdim az po 9,jinak by ta cesta byla na hodinu :nevim: a zaparkovat se tam celkem da…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 22:03

@VeruMar dekuju za navod! :hug: jsi fakt zlata! Ja ted jezdim do Vrsovic, tak tohle je stale pulka casu ;) i to mi pomuze v pripade nejake nemoci, predstava hodiny a pul rano v zacpe je pro me desiva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama