Pediatr - Rudná u Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tonka83
Povídálka 38 příspěvků 16.08.18 21:07
Pediatr Rudná u Prahy

Ahoj, poprosím o radu. Hledám pediatra v Rudné u Prahy nebo v okolí. Nemáte někdo zkušenosti? Čekáme prvního prcka, tak musím něco pohledat. Díky za rady.

Reakce:
admin
Extra třída :D 11463 příspěvků 17.08.18 11:01

Dobrý den,
koukněte do diskuzí níže (Další podobná témata podle názvu) - když oslovíte přímo diskuzi o Rudné u Prahy, určitě Vám někdo poradí.

Držím palce a gratuluji, :kytka:
Monika

Mirčulka
Kecalka 255 příspěvků 17.08.18 15:09

Mudr Linhartová, Jinočany - 2km od Rudné, mohu doporučit, jen nevím jestli nemá plno

Tonka83
Povídálka 38 příspěvků 21.08.18 11:23

Bohužel v Jinočanech berou jen z Jinočan. Diskuze o Rudné jsou staré několik let a několik let už na ně nikdo neodpovídal, tak nevím. Začínám být zoufalá. Netušila jsem, že to bude takový problém.

leryl
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 26.08.18 19:30

Já chodila před 10lety do Rudné k Mudr. Charvatove,ale pak jsem utekla do Jinočan. Škoda,že už neberou .Kamarádky jezdí na Lužiny ,je to u metra .Pokud byste chtěla ,zjistím jméno .

Tonka83
Povídálka 38 příspěvků 27.08.18 15:56

A MUDr. Charvátová byla opravdu tak špatná? Taky jsem nad ní uvažovala.

leryl
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 27.08.18 20:40
@Tonka83 píše:
A MUDr. Charvátová byla opravdu tak špatná? Taky jsem nad ní uvažovala.

Její oblíbená věta byla : matko nechte ji žít ,neřešte to. Poslední kapka byla ,když moji dceři při očkování pneumokoka řekla ,že to bolí kvůli mamince, která si to očkování vymyslela.
Někomu asi vyhovuje, mně ne.
Na dotaz který teploměr pořídit ,aby byl spolehlivý prý žádný není potřeba apod.
Měla jsem dost často pocit ,že ze mě dělá blbce.

Mirčulka
Kecalka 255 příspěvků 27.08.18 21:55

@leryl mam z ní stejný pocit, všechny matky jsou hysterky, nad vším mává rukou, že moc řeším.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Principál Hrušínský: Kvůli Zemanovi mi lidé vyhrožují a nadávají do dobytků

Jan Hrušínský (63) patří mezi tu část slavných tváří českého showbyznysu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >