Pediatr - Rudná u Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tonka83
Povídálka 33 příspěvků 16.08.18 21:07
Pediatr Rudná u Prahy

Ahoj, poprosím o radu. Hledám pediatra v Rudné u Prahy nebo v okolí. Nemáte někdo zkušenosti? Čekáme prvního prcka, tak musím něco pohledat. Díky za rady.

Reakce:

admin
Extra třída :D 11141 příspěvků 17.08.18 11:01

Dobrý den,
koukněte do diskuzí níže (Další podobná témata podle názvu) - když oslovíte přímo diskuzi o Rudné u Prahy, určitě Vám někdo poradí.

Držím palce a gratuluji, :kytka:
Monika

Mirčulka
Kecalka 191 příspěvků 17.08.18 15:09

Mudr Linhartová, Jinočany - 2km od Rudné, mohu doporučit, jen nevím jestli nemá plno

Tonka83
Povídálka 33 příspěvků 21.08.18 11:23

Bohužel v Jinočanech berou jen z Jinočan. Diskuze o Rudné jsou staré několik let a několik let už na ně nikdo neodpovídal, tak nevím. Začínám být zoufalá. Netušila jsem, že to bude takový problém.

leryl
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 26.08.18 19:30

Já chodila před 10lety do Rudné k Mudr. Charvatove,ale pak jsem utekla do Jinočan. Škoda,že už neberou .Kamarádky jezdí na Lužiny ,je to u metra .Pokud byste chtěla ,zjistím jméno .

Tonka83
Povídálka 33 příspěvků 27.08.18 15:56

A MUDr. Charvátová byla opravdu tak špatná? Taky jsem nad ní uvažovala.

leryl
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 27.08.18 20:40
@Tonka83 píše:
A MUDr. Charvátová byla opravdu tak špatná? Taky jsem nad ní uvažovala.

Její oblíbená věta byla : matko nechte ji žít ,neřešte to. Poslední kapka byla ,když moji dceři při očkování pneumokoka řekla ,že to bolí kvůli mamince, která si to očkování vymyslela.
Někomu asi vyhovuje, mně ne.
Na dotaz který teploměr pořídit ,aby byl spolehlivý prý žádný není potřeba apod.
Měla jsem dost často pocit ,že ze mě dělá blbce.

Mirčulka
Kecalka 191 příspěvků 27.08.18 21:55

@leryl mam z ní stejný pocit, všechny matky jsou hysterky, nad vším mává rukou, že moc řeším.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >