Pediatr - Rudná u Prahy

216
16.8.18 21:07

Pediatr Rudná u Prahy

Ahoj, poprosím o radu. Hledám pediatra v Rudné u Prahy nebo v okolí. Nemáte někdo zkušenosti? Čekáme prvního prcka, tak musím něco pohledat. Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14124
17.8.18 11:01

Dobrý den,
koukněte do diskuzí níže (Další podobná témata podle názvu) - když oslovíte přímo diskuzi o Rudné u Prahy, určitě Vám někdo poradí.

Držím palce a gratuluji, :kytka:
Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
17.8.18 15:09

Mudr Linhartová, Jinočany - 2km od Rudné, mohu doporučit, jen nevím jestli nemá plno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
21.8.18 11:23

Bohužel v Jinočanech berou jen z Jinočan. Diskuze o Rudné jsou staré několik let a několik let už na ně nikdo neodpovídal, tak nevím. Začínám být zoufalá. Netušila jsem, že to bude takový problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
26.8.18 19:30

Já chodila před 10lety do Rudné k Mudr. Charvatove,ale pak jsem utekla do Jinočan. Škoda,že už neberou .Kamarádky jezdí na Lužiny ,je to u metra .Pokud byste chtěla ,zjistím jméno .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
27.8.18 15:56

A MUDr. Charvátová byla opravdu tak špatná? Taky jsem nad ní uvažovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
27.8.18 20:40
@Tonka83 píše:
A MUDr. Charvátová byla opravdu tak špatná? Taky jsem nad ní uvažovala.

Její oblíbená věta byla : matko nechte ji žít ,neřešte to. Poslední kapka byla ,když moji dceři při očkování pneumokoka řekla ,že to bolí kvůli mamince, která si to očkování vymyslela.
Někomu asi vyhovuje, mně ne.
Na dotaz který teploměr pořídit ,aby byl spolehlivý prý žádný není potřeba apod.
Měla jsem dost často pocit ,že ze mě dělá blbce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
27.8.18 21:55

@leryl mam z ní stejný pocit, všechny matky jsou hysterky, nad vším mává rukou, že moc řeším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat